OjTam

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:45 
Jestem fanem motoryzacji i często zaglądam do zagranicznych telewizji, gdzie emitują programy, w których przywracają do życia stare auta. Z faktycznych złomów auta stają się pięknymi wozami, które osiągają zawrotne ceny w sprzedaży. Ich wygląd naprawdę powala. Zupełnie nowy lakier i zupełnie nowe wnętrza. Jestem ciekawy, czy w Polsce są także firmy, które potrafią odnowić tak samochód.

Elephant

Użytkownik

#2016-02-08 07:00:57 
Takich firm nie ma wiele w Polsce, ale są i robią robotę podobną do tej, jaką rejestrują w programach telewizyjnych. Rynek w naszym kraju jest nieco inny, dlatego też i zainteresowanie tego typu autami jest niższe. Tutaj to w większości na takie renowacje decydują się biznesmeni, którzy mają sporą gotówkę do wydania.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-02-08 08:14:46 
Znam osobiście firmę, która działa na rynku napraw samochodowych od dawna i klientów jej nie brakuje. Jest to firma Arttap z Warszawy. Trafiają do nich samochodu, które już dawno powinny zakończyć swój żywot.

Tantal

Użytkownik

#2016-02-08 09:24:07 
Też słyszałem o tej firmie. Wiem, że wykonują obszywanie kierownic Warszawa to ich siedziba, ale obsługują generalnie cały kraj.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-02-08 11:50:04 
Jeśli chodzi o tapicerstwo samochodowe w Warszawie to nie mają sobie równych. Sądzę też, że w całym kraju trudno znaleźć fachowców z takim zacięciem do pracy. Dbają o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. A samochody później trafiają do sprzedaży na rynek międzynarodowy.

Glutek

Użytkownik

#2016-02-08 12:47:00 
Czyli nie tylko za granicą można postawić samochód na koła. W moim Fiacie też przydałaby się taka renowacja, ale kosztowałaby pewnie więcej niż samochód jest w tej chwili wart. Czyli sprawa jest całkowicie nieopłacalna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015