OjTam

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:45 
Witam serdecznie. Mieszkam w Warszawie z moją narzeczoną która jest Turczynką i chciałbym pokazać jej piękno naszego kraju. Gdzie proponujecie nam pojechać?

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-02-10 05:45:44 
Hej! Chyba warto byłoby pokazać jej naszą przyrodę i to czego nie ma u niej w kraju, czyli gęste północnoeuropejskie lasy i jeziora. Wniosek nasuwa się sam – Mazury :) Powinno się jej tam spodobac :). Pozdrawiam.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-02-10 07:03:49 
Turecka narzeczona... mmm piękne kobiety, zazdroszczę

Glutek

Użytkownik

#2016-02-10 08:12:48 
Mazury to świetny pomysł, zrobia na niej wrażenie, ale można Waszą podróż jeszcze bardziej urozmaicić. Z tego co się orientuję w Turcji nie ma budowli z czerwonej cegły, więc wrażenie zrobiłby na niej Toruń który macie przeceiż po drodze. Można też się zastanowić nad tym czy nie lepiej wyszłoby zwiedzanie Torunia z przewodnikiem. Podejrzewam że skoro jest w Warszawie to cechuje ją ciekawość świata a przewodnik może naprawdę dużo ciekawego jej przekazać o naszej kulturze i historii.

OjTam

Użytkownik

#2016-02-10 08:22:15 
Ten pomysł bardzo mi się podoba, orientujesz się gdzie takiego przewodnika się zamawia?

Glutek

Użytkownik

#2016-02-10 09:11:21 
Na przykład na zwiedzajtorun.pl. Jestem historykiem w szkole i często zabieram dzieci do różnych miast, ale zawsze jak planuję odwiedzić Toruń to korzystam z ich usług. Panowie są sympatyczni mają zawsze ciekawy plan na zwiedzanie i nie zanudzają, a wiedzę o historii mają tak dużą że kilka razy czułem się pozytywnie zaskoczony. Pozdrawiam.

OjTam

Użytkownik

#2016-02-10 10:37:18 
Dzwoniłem do nich żeby zarezerwować termin i rzeczywiście bardzo sympatyczni :). W każdym razie zauważyłem że mają wielu klientów i właściwie trudno było nam zegrać odpowiedni termin ale się udało. Dzięki za pomoc i wskazanie fajnej firmy. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za pomoc.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015