Galicjanka

Użytkownik

#2016-01-13 16:00:58 
Na ulicach można spotkać coraz więcej mężczyzn, którzy noszą biżuterię. Szczególnie widoczne jest to latem, zwłaszcza wśród młodzieży. Popieracie taki trend? Mój mąż, a jesteśmy oboje dopiero po trzydziestce nie lubi nosić nic poza zegarkiem.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-02-22 01:56:46 
Ja akurat nie mam nic przeciwko. Każdy nosi co chce i jak chce. Jeśli sprawia mu to przyjemność i ma pieniądze na kupowanie nowej biżuterii to proszę bardzo.

Rechotek

Użytkownik

#2016-02-22 02:29:03 
Faceci też chcą dobrze wyglądać. Niektórzy to jednak przesadzają. Nie mogę na przykład zrozumieć sensu noszenia wielkich łańcuchów na szyi. Ani to nie jest wygodne do noszenia, ani też ładne.

OjTam

Użytkownik

#2016-02-22 04:37:24 
Z mojego punktu widzenia mężczyźni powinni nosić to na co mają akurat ochotę. W dobrym tonie jest obraczka, bransoletka czy łańcuszek. Zaznaczam łańcuszek, a nie łańcuch rolniczy.

Glutek

Użytkownik

#2016-02-22 06:20:22 
A ja bardzo lubię zegarki. To według mnie dopełnia stylowy ubiór lub sposób zachowania. Mam kilka w swoim domu i ubieram je w zależności od nastroju lub okazji. Kupuję je zawsze w sklepie Jademi, który można znaleźć na stronie jademi.pl/38-meskie. Mają fajny towar i bardzo niskie ceny.

Trixie

Użytkownik

#2016-02-22 09:19:42 
Mądrego to i miło poczytać. Facet wie co lubi i jak się to powinno nosić. Wszyscy mężczyźni powinni mieć takie zdanie. A często bywa tak, że facet nosi bo mu żona albo dziewczyna każe. Dostał prezent z okazji urodzin i nie ma zlituj, trzeba go wynosić. Świadome zakupy sprawdzają się również w przypadku biżuterii.

Tantal

Użytkownik

#2016-02-22 10:26:59 
Ale się tamat rozwinął. Każdy rodzaj biżuterii ma sprawić, że człowiek poczuje się inaczej. Niektórzy pokazują w ten sposób swój status społeczny.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015