Zabar

Użytkownik

#2016-01-13 14:42:41 
Od zeszłego roku jestem szczęśliwym posiadaczem trampoliny ogrodowej. Najbardziej szczęśliwe są oczywiście moje dzieci, które najchętniej to by z niej nie schodziły. Co się jednak tyczy samej trampoliny to chciałem zapytać w jaki sposób powinienem ją konserwować, żeby jak najdłużej zachowała swoje walory i była przede wszystkim bezpieczna?

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-02-25 01:41:03 
Tutaj wielkiej filozofii nie ma. Podstawowym kryterium, które musisz zastosować to utrzymanie trampoliny w czystości. Z resztą to przecież całkiem naturalne, że człowiek chce się bawić na czystym sprzęcie. Musisz też pamiętać o tym, żeby zachować w czystości sprężyny, które napinają samą trampolinę.

Stasia

Użytkownik

#2016-02-25 03:23:24 
Kolega ma rację, że czystość sprężyn ma kluczowe znaczenie. Dlatego też stosuje się na nie osłony, które mają zapobiegać przede wszystkim dostawaniu się tam wody i piasku. To dwa elementy najbardziej degradują sprężyny, który mogą w pewnym momencie ulec zniszczeniu. Dlatego ochraniacze są tutaj niezbędne.

Tantal

Użytkownik

#2016-02-25 06:09:14 
O innych zabiegach pielęgnacyjnych to raczej już nie słyszałem.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-02-25 08:26:46 
Są jeszcze inne zabiegi. Wracając do tematu każda osłona na sprężyny trampolinowe spełnia też funkcję zabezpieczającą przez wypadkiem. Pomiędzy sprężynami są dość szerokie przestrzenie, które powinny być zabezpieczone. W innym przypadku może tam dojść do wypadku. Dlatego zakup takiego ochraniacza jest niezbędny.

Elephant

Użytkownik

#2016-02-25 09:20:34 
Warto też pamiętać o siatce, żeby nie powstawały tam żadne dziury. Jeśli pojawi się mała to powinna być jak najszybciej zlikwidowana. Możecie być pewni, że jak pojawi się jednak to zaraz będą i następne, które regularnie będą się powiększały.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015