Kanadyjka

Użytkownik

#2015-03-19 16:00:23 
Cześć forumowicze. Mam problem, otóż ostatnio dostałam awans na asystenkę szefa i teraz mam przed sobą dosyć ambitne zadanie, bo mam zająć się wyposażeniem biura i nawiązaniem współpracy ze sklepem z artykułami biurowymi. Nie ukrywam, że chyba zadanie mnie trochę przerosło, bo już kilkukrotnie szukałam i nie mogę znaleźć żadnej firmy, która by odpowiadała naszym preferencjom.. Może ktoś pomóc?

Ywona

Użytkownik

#2016-03-07 03:48:46 
Chyba zapomniałaś o najważniejszym ;) Skąd jesteś i jakie artykuły dokładnie potrzebujesz? ;)

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-03-07 04:14:22 
No tak jak to teraz czytam to faktycznie zapomniałam o tym, hehe :P Pisałam w pośpiechu ;) A jestem z okolic Gdańska, ale nie ma problemów żeby ten sklep był troszkę dalej, bo wszelkie niezbędne artykuły do biura jesteśmy zawsze gotowi zamawiać z internetu ;)

Ywona

Użytkownik

#2016-03-07 06:35:39 
Może Ci śmiało polecić ten sklep: sklep.bamapol.pl/o-firmie-pm-18.html moi znajomi często z niego korzystają i z tego co od nich wiem, to nigdy nie mieli problemów i zawsze sobie chwalili obsługę ;) Na tej stronie możesz poczytać co nieco o ich profilu działalności.

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-03-07 07:55:56 
Kurde fantastycznie ;) Właśnie jestem na stronce Bamapol i przeglądam ich artykuły biurowe: sklep.bamapol.pl/artykuly-biurowe-c-3.html zdecydowanie mają wszystko co potrzeba i myślę, że mój szef byłby zadowolony jakby mi się udało z nimi nawiązać dłuższą współpracę ;) Ah i z nieba mi spadłaś, że są tak blisko naszego biura, jak ja ich pominęłam? Haha ;) Dziękuję za pomoc!

Ywona

Użytkownik

#2016-03-07 09:17:43 
Nie ma o czym mówić. Z tego jak piszesz to podejrzewam, że jesteś trochę zakręcona, albo może to zadanie Cię trochę kosztuje nerwów ;) Tak czy inaczej, powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015