Trixie

Użytkownik

#2016-01-13 15:56:54 
Kochani, zakładam ten wątek, bo potrzebuję pilnie porady. Przede mną remont generalny kuchni. Dotychczas na ścianach miałam płytki, ale powodowało to straszny problem z czyszczeniem. Naprawdę nie mam czasu szorować fug na błysk, zresztą było to praktycznie niemożliwe… Czytałam w internecie, że w kuchni sprawdza się na ścianach szkło typu lacobel, czy ktoś mógłby się do tego ustosunkować? Najlepiej posiadacz tak wyposażonej kuchni? Z góry dziękuję za info.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-03-09 05:41:54 
Może myłaś te płytki nie tym, co trzeba? Ja tam od lat mam w kuchni płytki i nie zauważyłam większego problemu z doczyszczeniem szczerze mówiąc… może po prostu robisz za duży bałagan wokół siebie, albo powinnaś je myć częściej, nie czekać, aż się zrobią czarne, lol

Galicjanka

Użytkownik

#2016-03-09 07:57:40 
Mnie tam się takie szkła w kuchni w ogóle nie podobają. Nie wiem, jak ktokolwiek może je sobie na ścianach robić… okropność.

Stasia

Użytkownik

#2016-03-09 09:50:59 
Ja mam coś takiego u siebie w kuchni. Moim zdaniem super sprawa, czyszczenie jest proste, myjesz jak szyby po prostu. Podaję linka do zdjęć przykładowych wystrojów: mrsglass.pl/materialy/szklo-barwione-lacobel/, popatrz sobie, czy o taki efekt Ci chodzi. Jak wybierzesz jakiś delikatny kolor, to powinno być super. Rażących to jednak bym nie tykała, bo szybko się nudzą. Aha, pamiętaj jeszcze, że na jasnych kolorach nie widać tak kurzu, jak na ciemnych.

Glutek

Użytkownik

#2016-03-09 12:28:05 
Jednym się nie podobają szkła, innym płytki. Co w tym dziwnego? Niech ma na ścianach to, co chce. Jej dom. Osobiście nie uważam szkieł na ścianach za brzydkie, nawet bardziej mi się podobają niż płytki.

Trixie

Użytkownik

#2016-03-09 13:59:58 
Ojej, mogłam się spodziewać tylu niewnoszących niczego komentarzy… dziękuję za tego linka, którego podałaś. O coś takiego mi właśnie chodziło. Skontaktowałam się już z tą firmą, bo akurat jestem z Poznania. Zobaczymy, co tam wymyślą dla mnie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015