Glutek

Użytkownik

#2016-01-13 15:47:55 
Jestem młodym facetem,samotnym, przez 2 lata nie znalazłem pracy, może po prostu przestałem jej w pewnym momencie szukać, sam nie wiem. Rodzice rzucili mnie na głęboką wodę, nie chcą mi pomagać. Kumple pozakładali swoje rodziny. Zostałem cąłkiem sam, nie wychodze już nawet z domu. Straciłem poczucie czasu i sensu zycia. Przerażają mnie najprostsze czynności jak np. odebranie telefonu. Mam napady lęku i smutku zarazem. Boję się że to depresja…

Stasia

Użytkownik

#2016-03-23 05:16:55 
czy ja wiem, jest dużo objawów depresji, równie dobrze może to być chwilowe złe samopoczucie. Spróbuj się pozbierać, wyjśc do ludzi. Każdy ma czasem gorsze dni, nie ma co się załamywac i doszukiwać jakichś chorób. Skoro sam sugerujesz że możesz mieć depresje, to raczej jej nie masz. ;)

Glutek

Użytkownik

#2016-03-23 07:57:29 
Dotychczas myślałem że to jest przejściowe, że tak może mieć każdy i trzeba po prostu przetrwać ten okres, ale uświadomiłem sobie, że tak tkwię już dwa lata, nie mogę znaleźć rozwiązania. Zrobiłem test w Internecie i w 99% mam depresję. Co z tym zrobić?

Tryton

Użytkownik

#2016-03-23 09:36:48 
Kolejny test, tylko pozaznaczać inaczej niż w poprzednim i wyjdzie ci wynik negatywny. I po depresji ;)))

Galicjanka

Użytkownik

#2016-03-23 11:54:33 
Depresja to trudna choroba która u każdego ma inny przebieg i tez inne obajawy. Wiesz, dobrze że zrobiłeś taki test, ale wydaje mi się, że pomóc uporać się z twoimi problemami mógłby tylko doświadczony psychoterapeuta. Takie otworzenie się przed osobą kompetentną, która może ci pomóc rozpoznać nie tylko chorobę, ale też dotrzeć do źródła problemu jest bezcenne.

Glutek

Użytkownik

#2016-03-23 14:15:19 
Czytałem już wcześniej na różnych forach i w artykułach na czym polega leczenie depresji Szczecin to jednak mimo wszystko niewielkie miasto i boję się, że ktoś znajomy mógłby się przypadkiem dowiedzieć o tym, że się leczę pschologicznie. Boję się reakcji moich najbliższy. Ale bardzo chce wyjść z tego stanu zacząć normalnie żyć, a taka terapia jest chyba najlepszym rozwiązaniem.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-03-23 14:40:05 
Dokładnie tak, jeśli nie chcesz by życie uciekało ci przez palce i chcesz odzyskać panowanie nad własnym losem, to nie możesz myśleć o tym, kto sobie co o tobie pomyśli. Jeśli ktoś życzy ci dobrze, to z całą pewnością ciebie wesprze w twoich działaniach i terapii, dzięki temu zobaczysz kto jest twoim prawdziwym przyjacielem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015