Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Cześć :) Przygotowuję się do sprzedaży mojego auta i musze nad nim trochę popracować. Potrzebny mi jest więc jakiś porządny fachowiec, który zadba o lakier na samochodzie, pozbędzie się rudej z kłopotliwych i widocznych miejsc, generalnie sprawi, że auto będzie wyglądało na zachecające. Chętnie zapłacę więcej jeśłi to oznaczać będzie, że wartośc auta wzrośnie. Naprawy blacharskie nie są specjalnie potrzebne, chodzi głównie o malowanie, czyszczenie itd.

Elephant

Użytkownik

#2016-03-24 03:33:54 
Blacharz niepotrzebny to znaczy, że auto nie miało wypadków?

Viking50

Użytkownik

#2016-03-24 04:34:22 
Nie miało, kupiłem nowe iks lat temu, byłem jedynym właścicielem, po prostu nosi ślady używania. Nic specjalnego, ale jakbym miał go sprzedać teraz i w takim stanie to pewnie musiałbym o kilka tysięcy mniej niż jest faktycznie wart. Więc muszę trochę odrestaurować. Chodzi o okolice Warszawy, bo sam mieszkam na obrzeżach.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-03-24 05:12:10 
Ja jeżdżę do chłopaków z auto-fitu, bo są po prostu najlepsi. Wiesz an co wydajesz pieniądze, nie ma śladów lakieru a rdza jest porządnie usunięta. Jezeli już masz remontować samochód przed sprzedażą to tylko u nich, a masz gwarancję, że cena skoczy do góry dla kupującego.

Viking50

Użytkownik

#2016-03-24 06:11:36 
Czy ktoś jeszcze mógłby mi coś o nich powiedzieć, polecić, a może kogos innego?

Rechotek

Użytkownik

#2016-03-24 06:38:44 
Ja u nich byłem raz, bo znalazłem ich w internecie i umówiłem się. Ja co prawda potrzebowałem mocniejszej usługi, bo akurat miałem porządną stłuczkę i potrzebny był mi i blacharz i lakiernik w Warszawie bylem przejazdem na delegacji. Znalazłem na szybko i okazało się, że dobrze, bo auto dostałem dokładnie takie jak przed wypadkiem. Szkoda że nie mieszkam w Warszawie, miałbym bliżej.

Viking50

Użytkownik

#2016-03-24 08:35:03 
Może njalepiej to w ogóle nie miec stłuczek?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015