Tantal

Użytkownik

#2016-01-13 15:40:11 
Witam co byście wybrali jakbyście mieli nieograniczony srodki na opony? ja mysle o czyms naprawde dobrym zebym byl zadowolony z przyczepnosci jakosci jazdy i tak dalej. Moze firma Goodyear? Bardzo wiele dobrego sie nasluchalem od znajomych o tych oponach i mysle czy sam sie nie zdecydowac na nie po raz pierwszy. jako ze nie mam z nimi zadnych doswiadczen to bede wdzieczny za wasze wypowiedzi w temacie

Jezusicku

Użytkownik

#2016-03-30 04:37:27 
powiem tak ja wlasnie kupilemm swoj czwarty zestaw godyearow i powiem ci ze kazda chwila jazdy jest warta tej ceny! to sien aprawde czuje! takze polecam kazdemu kto lubi pojezdzic szybko poczuc sie bezpiecznie w swoim samochodzi bezpiecznie. no i kazdemu kto chce po prostu swojej rodzini zapewnic bezpieczenstwo!

Zabar

Użytkownik

#2016-03-30 06:42:59 
do marek premium naleza tez przeciez opony zimowe Vredestein no i letnie tez ktory jest troche tanszy nawet!! a ludzie pisza ze doznania podczas jazdy bardzo potrzebne. no i wiadomo ze to jest najwysza klasa scieralnosci to sie prawie nie niszczy.. w przypadku zwyklych opon to jest nie do pomyslenia przeciez one tam starczaja na kilka lat a potem nie wygladaja za ciekawie

OjTam

Użytkownik

#2016-03-30 06:52:21 
ja z tej wyzszej polki to proponuje rowniez Bridgestone. to jest przeciez najwiekszy producent opon na swiecie (ogolnie ogumienia) wiec na pewno nie bez powodu. ich opony rowniez wypadaja swietnie we wszystkich testach na pewno w wiekszosci. ja mialem kiedys jeden komplet i nie narzekalem na nic. mozna spokojnie kupowac w moim passacie sprawdzilo sie doskonale

Glutek

Użytkownik

#2016-03-30 08:29:37 
Ale kolega ma pewnie lepsze auto niż Passat. Skoro myśli o Goodyearach. Dlatego ja bym myślał właśnie bardziej o nich bo jak się wymaga najlepszego to trzeba kupować najlepsze. Mam kilku kumplki ktorzy mają Panamery duże Jeepy itd. i wszyscy kupują Goodyeary - jakiś powód musi na pewno być :)

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-03-30 10:33:52 
zgadzam sie z kolega wyzej. good yeat nie bedzie taki drogi jesli opony kupi sie po prostu w internecie ja serdecznie polecam. ten sklep.opony-kunicki.pl wydaje sie jak najbardziej okej i ma ciekawe ceny jak na takie drogie sprzety
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015