Jezusicku

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:14 
Cześć. Chcę założyć mamie jakieś konto osobiste, ale w sumie tyle ich teraz jest na rynku, że nie wiem który wybrać. Jakie jest według Was najlepsze konto osobiste –F2, takie żeby faktycznie spełniało swoją rolę, nie miało dodatkowych ukrytych opłat w sobie i jeszcze miało korzystne oprocentowanie? Czytałem trochę o różnych bankach ale pierwszy rzut oka, każde z nich się wydaje idealną opcją i ma same plusy itp. liczę na jakieś osobiste komentarze, uwagi itp.

OjTam

Użytkownik

#2016-04-04 11:25:58 
Na Twoim miejscu zapoznałbym się z jakimś dobrym rankingiem kont bankowych bo jest tego bardzo dużo faktycznie na rynku i ciężko się na coś zdecydować. Wiem po sobie, ale akurat u mnie w domu brat zakładał konto to i ja przy okazji sobie założyłem. Ale jakbym miał powiedzieć, czym się moje konto wyróżnia na tle innych.. to bym serio nie wiedział.

Elephant

Użytkownik

#2016-04-04 13:06:44 
Nie tylko Ty, taka prawda, że mało kto wie czym się różnią konta bankowe. Dlatego dobrze jest szukać tak jak napisałeś, rankingów najlepszych kont osobistych bo im można zawierzyć w ocenie, bo często eksperci dokonują analiz, porówunują wszystko rzetelnie itp. Dobrze jest najpierw rzucić okiem na takie zestawienie i postawić na faworyta.

Viking50

Użytkownik

#2016-04-04 13:55:15 
Ja też niedawno zakładałem mamie konto bankowe i jakoś nie przejmowałem się za bardzo jakie konto ma to być. Konto to konto, i tak nie ma zamiaru nic takiego z nim robić, jedynie odbierać i przelewać pieniądzę, to wszystko. Ani inwestować, ani lokować większa gotówkę itp.

Stasia

Użytkownik

#2016-04-04 15:19:28 
Ja to samo, konto mam głównie do przyjmowania wypłaty i darowizn od moich rodziców :P no iod czasu do czasu zakupów w sieci ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015