OjTam

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:45 
Szukam dobrego chirurga stomatologicznego z Warszawy, który jest naprawdę dobrym specjalistą i można mu śmiało powierzyć swoje zęby. Nie zależy mi na pierwszym lepszym lekarzu, tylko na takim, który faktycznie zna się na swojej pracy i może odratować zęby, które już naprawdę były w złym stanie. Czy ktoś może mi kogoś takiego doradzić?

Elephant

Użytkownik

#2016-04-07 03:22:06 
Jeśli chodzi o dentystę z Warszawy dentalgallery.pl jest naprawdę dobrą przychodnią stomatologiczną, która oferuje najwyższej jakości usługi. Długo szukałem dobrego dentystę, ale w końcu wraz z narzeczoną tam się zapisaliśmy i powiem Ci, że naprawdę wszystko fachowo robią. Nie dość, że bardzo profesjonalnie to jeszcze ceny też mają przystępne.

Zabar

Użytkownik

#2016-04-07 05:41:57 
Ale mi przypomniałeś.. ja mam zmartwienie z zębami już od wielu miesięcy i serio nie wiedziałem, że tyle można mieć problemów z niedoleczonymi zębami. Nie dość, że zęby zaczęły mi się praktycznie psuć z dnia na dzień, to jeszcze tyle pieniędzy musiałem włożyć w prywatne wizyty.. po prostu tragedia. Ale to niestety w pełni moja wina, bo po prostu zaniedbałem temat wizyt stomatologicznych na długie lata i teraz są tego konsekwencje.

Tryton

Użytkownik

#2016-04-07 07:34:08 
Ja mam swojego, jednego stomatologa, do którego lubię chodzić i mam spokój ;) To przyjaciel rodzinny i prawdziwy dentysta z powołania, nie dość, że jest świetnym fachowcom to jeszcze bierze przy zabiegach, przez pół ,hehe :P

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-07 07:53:18 
Ja najczęściej jak szukam jakiegoś dentystę, to pytam wśród znajomych i rodziny, bo to dla mnie najrzetelniejsze źródło informacji ;) jakoś tak nie ufam ludziom z internetu.. za często byłam przez nich trollowana lub hejtowana ;P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015