Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Cześć! Więc z małżonką stwierdziliśmy, że nasz wciąż mały syn już naspał się w łóżeczku w naszej sypialni i przyszła pora na to, by zrobić mu własny pokój. Szukamy wobec tego jakieś dobrego sklepu raczej z takimi akcesoriami już dodatkowymi, jak lampki, czy ozdoby. Co możecie polecić?

Ywona

Użytkownik

#2016-04-14 06:53:39 
Cześć! Jak szukacie ładnych lampek, to osobiście polecam wejść na stronę sklepu liliko.pl/Heico-lampy. Nas urzekła lampka w kształcie misiów żelków i teraz stoi w pokoju naszej córki :) Zresztą znajdziesz też tam różnego rodzaju ozdoby, wiec myślę, że to w ogóle dobry sklep dla Was :)

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-04-14 09:20:48 
Ja też polecam ten sklep! Kupiliśmy tam dla dziecka całe zestawy naczyń, z których do dzisiaj lubi jeść, fantastyczny zresztą okazał się zakup kubków w kropki, bo wiadomo, jak to dziecko, nie zawsze jszcze utrzyma w ręku wszystko, a te kubki się nie tłuką, więc przynajmniej nie tracimy na naczyniach :D Że już o ich uroku nie wspmnę ;)

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-04-14 11:01:44 
My za to kupiliśmy w tym sklepie domek dla dzieciaka do ogródka. Zupełnie inny wymiar zabawy dla małego :) Teraz zawsze, jak przychodzą do niego koledzy, albo przyjeżdża siostra ze swoimi dzieciakami, to siedzą w tym domku. Może nawet być zimno, to się ciepło poubierają i tam lecą :)

Viking50

Użytkownik

#2016-04-14 11:23:42 
Wychodzi na to, że ten sklep to istny cud, miód i orzeszki :) W każdym raie żona już wsiąkła, więc rzeczywiście musi być dobry. Dzięki za odpowiedzi;)

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-04-14 12:10:03 
Moja miała zupełnie tak samo, jak zobaczyła ich stronę internetową ;) Powodzenia w wyborze akcesoriów!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015