Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
witam wszystkich. Po ciąży zrobiły mi się małe rozstępy. Są co prawda nieduze ale mimo wszystko chciałabym sie ich pozbyc i szybko powrócić do formy. Jakie srodki polecacie? Zalezy mi na prawdziwej skutecznosci, cena tez jest wazna ale co mi po kupieniu 10 tubek jakiegos kremu ktory nie pomoze? Z góry dziekuje za odpowiedzi i zapraszam do dyskusji.

Jezusicku

Użytkownik

#2016-04-15 03:31:14 
cześć! Fajnie ze chcesz to zmienić, bardzo duży plus dla Ciebie. Kobiety po ciazy zwykle sie rozleniwiaja i nie bardzo chcą o sibeie dbać. Moja żona kupowała jakiś koncentrat redukujący rozstępy w zielonej małej tubce i muszę przyznac ze efekty były bardzo widoczne. Po penym czasie problem w ogóle zniknął. Chciałbym Ci pomóc ale niestety nie pamietam nazwy ani marki..

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-15 05:27:47 
Czy było to coś takiego jak w pierwszym górnym rzędzie: aptekamini.pl/category/mama-i-kobieta-w-ciazy-kosmetyki? Jeśli tak to żona bardzo dobrze wybrała bo to jeden z lepszych środków na rozstępy. Sama go stosowałam i potwierdzam ze bardzo szybko i dokladnie je usuwa i przywraca skórze jednorodnosc i elastycznosc.

OjTam

Użytkownik

#2016-04-15 07:52:03 
Przepraszam za lekki offtop ale potrzebuję tabletek bez recepty z witaminami dla żony. Coś w stylu suplementu diety itd. Mogłybyście pomóc?

Stasia

Użytkownik

#2016-04-15 09:34:09 
Dzięki za odpowiedź i pomoc. Wiesz, z tego co się orientuję to chyba wszystkie tabletki z witaminami są bez recepty. Spójrz jak wiele leków możesz kupić bez konsultacji z lekarzem i ile z nich to witaminy dla kobiet: aptekamini.pl/category/bez-recepty. Większość. Więc nie bardzo rozumiem Twoje pytanie i nie wiem jak ci pomóc.

OjTam

Użytkownik

#2016-04-15 10:22:33 
Przepraszam po prostu nie orientuję sie w temacie recept i leków dla kobiet, myślałem że bez recepty kupie tylko podstawowe słabe leki na jakies lekkie bóle itd.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015