Elephant

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:06 
Cześć, mam problem z pewną kobietą, która zna moje intencje ale nie wydaje się mną zainteresowana. Koledzy z pracy mówią że to celowa zagrywka która ma na celu sprawdzenie mnie, ale mam jakies złe przeczucia ze ona kogos ma. Myslalem o jakiejs wykwintnej kolacji, albo spacerze, ale uwazam ze jestesmy troche daleko od siebie na takie rzeczy iw ygladalo by to sztucznie. Macie jakies spontaniczne ciekawe pomysly, ktore mi pomoga?

Viking50

Użytkownik

#2016-04-15 01:42:23 
Wiesz co... Zrób tak - podejdź do niej i powiedz ze bardzo Ci się podoba i chciałbyś się z nią spotkać. Bądź szczery i nie wymyślaj, luzik. Im bardziej będziesz sobie robił z tego żarty tym lepiej. Proponuję Ci też żebyś kupił kwiaty z dostawą do jej domu i na karteczce napisał „po tym jak mi się dziś Pani śniła czułem się zobowiązany”, to byłby hit :)

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-04-15 04:31:49 
Haha, dobre! Brzmisz jak cwaniak ale gdybym dostała coś takiego, a cwaniaków nie lubie, to bym sie z ciekawosci umówiła :P. Wysyłka kwiatów to ogólnie bardzo dobry pomysł nawet niekoniecznie z taką karteczką ;). Możesz na przykład sprezentować jej bonsai: kwiatomat.pl/k/8/bonsai. To bardzo fajny prezent i na pewno się dziewczyna ucieszy. Te drzewka pięknie wyglądaja i przypominaja o osobach które je wreczyly. Pozdro.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-04-15 05:37:43 
Przepraszam ze tak z buciorami w temat ale szukam niedrogich bukietów ślubnych i chciałabym zapytać czy w kwiaciarni którą poleciłaś można takie zamówić? Jeśli tak to jak oceniacie świerzość kwiatów z tej firmy. Będę wdzieczna za odpowiedzi.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-04-15 08:36:08 
Prawdę mówiąc to tylko dwa razy dostałam kwiaty i chyba za każdym razem były z Kwiatomatu. Co do świezości i ogólnej jakości to wszystko na plus. Bukiet bardzo ładnie skomponowany, z wyobraźnią i przemyśleniem. Co do cen to mają dobre na tle konkurencji. Z tego też co patrzyłam to zajmują się bukietami śłubnymi wiec mozesz do nich smialo pisac.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-04-15 10:38:01 
Okej dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015