Jezusicku

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:14 
Cześć wam. Szukam zatrudnienia. Wiem że w Polsce to idzie się garba dorobić, dlatego nie ukrywam, że chętnie bym wyjechał. Chciałbym poznać waszą opinię na temat pracy za granicą. Jak zarabiacie, jak żyjecie, jak wam idzie. Czy są jakieś godne polecenia oferty i gdzie :D Wiem, że duzo pytań jak na jeden temat, ale jestem ciekawy co możecie na ten temat powiedzieć. Z góry wam dziękuję i pozdrowienia dla was, hej

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-04-18 00:57:37 
czesc. Za granica tez się garba dorobisz a nie pieniędzy, masz dziwny tok myslenia.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-18 03:16:53 
Witam. Mój mąż akurat pracuje w Holandii, minusem jest to że rzadko się widujemy. Rekompensujemy ten czas na wspólnych weekendach spędzanych w Spa, na wycieczkach zagranicznych i innych takich. Pieniądze owszem są, ile to już nie będę się chwalić, ale co mi dadzą pieniądze, skoro nie ma przy mnie mężczyzny na co dzień. Jeśli jesteś sam to polecam. W rodzinie takie rzeczy nie powinny się zdarzać.

Tryton

Użytkownik

#2016-04-18 03:49:15 
Cześć wszystkim. Ja tam jestem za tym, aby pracy szukac mimo wszystko w Polsce. Wtedy problem rozłąki nie będzie taki widoczny. Mój kumpel dojeżdża do roboty codziennie 200km i nie zrezygnował z rodziny tylko ze względu na pracę. Myślę, że da się połączyć te dwie rzecz. A wyjazd zagraniczny dajcie na ostateczność. Tam też łatwo nie jest.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-04-18 06:41:58 
Hej. Nie zgadzam się, wydaje mi się, że każdy sobie sam wybiera miejsce do pracy. Nie ma znaczenia czy to będzie Tokio, New York, czy Skierniewice. Każdy musi sam sobie podjąć tą decyzję i znaleźć swoje miejsce do życia.

Zabar

Użytkownik

#2016-04-18 08:35:25 
Praca za granicą ok. płaca zagranicą ok., ale na boga.. nie oczekujcie złotych gór! Kazda praca jest ciężka, nie ma znaczenia czy w Polsce czy gdzieś tam. Jeśli mam coś polecić to wydaje mi się, że w Holandii można znaleźć dobre oferty. Niemcy już bym wykluczył, za dużo tam Polaków.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015