Galicjanka

Użytkownik

#2016-01-13 16:00:58 
mam puytanie jak wyżej w temacie właśnie, niestety zamknęli mój ukochany sklepik z produktami kolagenowymi, i ogólnie różnymi suplementami, no i teraz mam problem bo nie wiem gdzie bezpoiecznie kupować, Myślę treochę o necie, tam po znajomości miałam spore zniżki, a teraz w inncyhs klepach to drogo i w sieci można sporo zaoszcżedzić, czy jesteście w stanie polecić coś ciekawego?

Viking50

Użytkownik

#2016-04-18 02:06:24 
Dziewczyno, jak poszukujesz sklepów www z kolagenem to przecież od czego jesty wyszukiwarka internetowa? Kilka sekund i znajdziesz informacje, które są ci potrzebne, ja nie rozumiem gdzie jest problem…

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-18 03:51:38 
No taki, że suplementy przyjmuje się do organizmu wiec warto mieć pewność, ze po prostu są one w pełni bezpieczne. Jakbym nie musiała to bym nie pytała, zupełnie poważnie przychodzę tutaj z problemem i mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc w tej kwestii ;)

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-04-18 04:58:54 
Ja kiedyś kupowałam kolagen w tabletkach i był naprawdę bardzo skuteczny, za nic nie mogę sobie jednak nazwy przypomnieć, dam znać jeśli moja pamięć odżyje…generalnie jednak szukaj czegoś takiego, mnie naprawdę pomogło.

Stasia

Użytkownik

#2016-04-18 07:07:06 
Dzisiaj konkurencja na rynku jest naprawdę tak duża, ze az mi się wierzyc nie chce ze jakiś sklep w ogóle śmiałby oszukiwać ludzi. Porozglądaj się za opiniami w sieci, a na pewno bardzo szybko znajdziesz miejsce, które będzie bezpoieczne i oczywiście pewne. To co najważniejsze według mnie to szukać tych produktów koleganowych, gdzie ten składnik jest naturalny, jak to jakoś kabolatoryjnie uzyskiwane to może być marnie.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-18 08:25:15 
znalazłam coś takiego jak Colvita i już sobie zamówiłam, zobaczymy, mam nadzieję, że będzie skiuteczne. Czytałam sporo dobrego właśnie o kolagenie, a do tego widze, że same bardzo go polecacie, więc mam nadzieję, że zakup będzie opłacalny,

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-04-18 09:17:20 
wiesz, pewnych procesów starzenia już nie zatrzymasz, takie koleje losu i nie możemy się oszukiwać, ale według mnie na pewno zauważysz poprawę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015