OjTam

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:45 
Cześć. Mamy w domu prawdziwie śmieszną sytuację. Otóż, mamy naprawdę wielki dom, który posiada wiele pokoi i swojego czasu mógł uchodzić za prawdziwą willę. Problem w tym, że po remontach, które nadzorowała moja mama, łazienka jest tak katastrofalnie mała, że jak się popatrzy na nią, a na resztę domu to to są jakieś żarty. Najgorsze, że ona nie widzi w tym nic złego i mówi, że i tak łazienka to nie taki ważny pokój jak kuchnia itp. Nie mam do niej sił. A u Was jak wyglądają Wasze łazienki?

Elephant

Użytkownik

#2016-04-20 00:46:28 
Macie taki wielki dom i malutką łazienkę? Faktycznie musi to śmiesznie wyglądać :P ale tak to już jest, jak się pewnie na szybko chcę przeprowadzić remont, ale na czymś oszczędzić. Na Twoim miejscu bym pogadał z mamą i może jakoś przeorganizował przestrzeń, nie wiem, głupio to tak zostawić.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-04-20 03:32:22 
No teraz po remoncie to zapewne nic nie wskórają. Trudno, najwyżej z czasem coś pozmieniacie.

Ywona

Użytkownik

#2016-04-20 05:13:41 
Ja mam wielką i piękną łazienkę. Wstawiliśmy elegancką kabinę prysznicową i bardzo ładnie komponuj się z wystrojem i aranżacją łazienki. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, jakbym musiała męczyć się z za małą łazienką. Kobieta to już w szczególności potrzebuje przestrzeni i wytchnienia w łazience.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-20 07:36:49 
Ja sobie projektowałam swoją łazienkę, korzystając z tej stronki: giantlazienki.pl mają tam świetne inspiracje i do tego jeszcze można się zwrócić do ich architekta o wizualizację itp. ;)

Rechotek

Użytkownik

#2016-04-20 08:26:32 
My mamy też w mieszkaniu stsounkowo małą łazienkę.. ale też mieszkamy w małym mieszkaniu i jest dopasowana wielkością do reszty.. nie raz były o to kłótnie, bo nawet dwie osoby się do niej nie zmieszczą i jak ktoś za długo w niej siedzi to są potem problemy.

Tryton

Użytkownik

#2016-04-20 10:14:54 
A tam, robicie wszyscy sobie sami problemy. Macie domy, mieszkania i łazienki, a i tak tylko ciągłe narzekanie i narzekanie. Zamiast normalnie i zdrowo do tego podejść i zająć się poważniejszymi kwestiami. Chyba nie macie prawdziwych problemów w życiu, żeby narzekać po forach, że Wasze łazienki są za małe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015