Glutek

Użytkownik

#2016-01-13 15:47:55 
Mam zęby w fatalnym stanie. Ale nie zdrowotnie bo o to dbam mocno, ale bardziej chodzi o kolor. Są tak okropnie żólte, że aż wstyd się pokazać ludziom na mieście.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-04-25 02:37:48 
I do tej pory ci to nie przeszkadzało, to czemu nagle zaczęło? Przede wszystkim: dlaczego są takie zółte?

Glutek

Użytkownik

#2016-04-25 05:20:26 
Poznałem kobietę, która powiedziała mi, że dużo lepiejbym wyglądał gdyby nieco bardziej o to zadbał. No i uznałem, że ma rację. Wydaje mi się, że powodem jest moja dieta, bardzo lubię pić dużo kawy i herbaty a to podobno mocno barwi zęby.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-04-25 08:00:34 
To ja bym się zastanowiła nad ograniczeniem tych napojów na początek, albo zrezygnowanie z nich całkowicie. A jesli już musisz pić to myj zęby od razu albo żuj gumy wybielające. Sa takie, które dzialają jak szczoteczki do zębów. Są też domowe sposoby, ale to dla ludzi, którzy jeszcze moga domowych sposobów spróbować – pasta z kurkumy albo węgiel aktywny. Natomiast jesli nie da się domowymi sposobami i nie chcesz ograniczać tych napojów to lepiej udać się do specjalisty. Ceny wybielania zębów w Poznaniu nie są wcale tak wysokie jak to wygląda w innych miastach, chocby w stolicy.

Glutek

Użytkownik

#2016-04-25 08:24:02 
Będzie mi bardzo ciężko z nich zrezygnować, ale może będę w stanie ograniczyć tak jak mówisz. Przecież żadne wybielanie u njalepszego dentysty nie ma sensu jesli w gruncie rzeczy się nie zmieni swoich nawyków. W przyszłości mam zamiar pomyslec nad implantami więc na pewno zmiany w nastawieniu wyjdą mi tylko na dobre.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-04-25 09:40:37 
Kiedyś też myślałam, że nie mogę się obejść bez kofeiny aż w końcu z musu spróbowałam i teraz już niepiję miesiąc. Moje zęby na pewno wyglądają dużo lepiej. Natomiast jeśli w grę wchodzi stomatologia Poznań Piątkowo rządzi. W ogóle to wejdź sobie na duodenti.pl i przeczytaj czego możesz tam dokonac.

Glutek

Użytkownik

#2016-04-25 09:49:48 
Dziekuję bardzo za rady.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015