Beatricze

Użytkownik

#2015-03-19 15:53:33 
Potrzebuję pomocy w procesie założenia własnej firmy. Mam świetny pomysł, dobry produkt, ale w kwestiach formalnych i finansów nie mam zielonego pojęcia. Przyda mi się każda pomoc, od prostego wypunktowania czynności które mam wykonać, po jakieś artykuły, bazy wiedzy i inne strony internetowe. Liczę że mi pomożecie :). Pozdrawiam i dziękuję.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-25 04:07:14 
To nie jest takie proste, bo żeby móc ci pomóc musiłabym znać profil działalności, szczegóły pomysłu, produktu, źródeł finansowania itd. Czyli jest to niewykonalne, bo takich informacji na forum nie mozesz udzielac. Najlepiej jest pójść do profesjonalnej firmy zajmującej się pomoca w otwieraniu działalności. Dzięki temu będziesz miała pewność że dokumenty będą wykonane jak należy, a sama zdobędziesz czas na zadania związane z generowaniem zysków.

Beatricze

Użytkownik

#2016-04-25 06:44:40 
Szukam teraz takiej firmy i znalazłam kilka z Poznania, ale nie bardzo wiem komu mogę zaufać, czy ktoś mógłby mi pomóc i kogoś wskazać?

Viking50

Użytkownik

#2016-04-25 09:03:14 
Cześć! Jeśli szukasz prawdziwych profesjonalistów to warto skorzystać z tej firmy, bcadvisors.pl/. Cieszą się bardzo dobrymi opiniami i mają bardzo konkurencyjne stawki. Polecił mi kolega który od wielu lat prowadzi firmę importowo-eksportową założoną właśnie z ich pomocą. Dokumenty przygotowują rzetelnie i drobiazgowo a co najważniejsze terminowo ;). Pozdrawiam serdecznie no i powodzenia.

Beatricze

Użytkownik

#2016-04-25 10:29:57 
Mógłbyś tylko zamieścić link bezpośrednio do pomocy podczas zakłądania firmy, bo nie mogę tego znaleść.

Viking50

Użytkownik

#2016-04-25 10:40:40 
Proszę: bcadvisors.pl/pomoc-w-zalozeniu-firmy/. Masz tam niezbędne ifnormacje odnośnie opodatkowania, struktur organizacyjnych itd, które są naprawdę ważne i trzeba to rozważyć jeszcze przed rozpoczęciem działalności. Wiem że to może przytłaczać dlatego warto od samego poczatku rozmawiać o tym z doradcami.

Beatricze

Użytkownik

#2016-04-25 12:24:23 
Bardzo dziękuję za pomoc, jestem po słowie z tą firmą i już wszystko jest jaśniejsze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015