Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Poszukuję kogoś, kto pomoże mojej siostrze uporać się z bardzo zbędnymi kilogramami. Musi to być dobry trener, któremu będzie mogła zaufać, bo ma dziewczyna niestety ale ogromne kompleksy na tym punkcie. Lata zaniedbań ze strony mamy, która nie prowadzala jej do lekarza zaowocowały tym, że ma neistety cukrzycę i począkowe stadium problemów z tarczycą. To oczywiśćie nie przeszkadza w treningu, a dodatkowo potrzebuje odpowiedniej diety. Pomóżcie jej proszę, ja się o nią bardzo martwię.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-04-28 07:42:31 
Przykro słyszeć, że tak młode osoby muszą się zmagać z chorobami cywilizacyjnymi i będą niestety to końca życia. Mam nadzieje, ze to pomoże siostrze, ale powiem ci, że wcale nie musisz umawiać się z trenerem u siebie, mozesz soibe zamówić u takiego trening przez internet i potem zdajesz relację z postępów. A do tego mozesz też wykorzystać okazję na zamówienie diety przez internet, np. tu: idenatrening.pl/porady-dietetyczne-online/. To jest świetne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują naprawdę fachowej pomocy.

Stasia

Użytkownik

#2016-04-28 09:02:44 
No to moja siostra właśnie taka jest, ma dopiero 18 lat i w końcu postanowiłam się nią zająć. Zamieszka ze mną, mamy juz wizyty u lekarzy zamówione, nastepnym krokiem będzie zadbanie o zdrowie i kondycję. Tak to niestety bywa, że póki dzieci są dziećmi to sobei rodzice nie zdają sprawy z tego, że wszystko to co jedzą będzie miało realny wpływ na ich przyszłość.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015