Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Hej Kochani! remontujemy salon w naszym domu i ma on już starą drewnianą podłogę. Trochę szkoda ją zrywać, no ale na każdą przychodzi czas. Czy wiecie, gdzie mogę znaleźć solidne i trwałe podłogi drewniane w Szczecinie? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt :)

Jezusicku

Użytkownik

#2016-04-28 07:56:45 
Cześć. Słuchaj, a po co od razu zrywać stary parkiet? Tj wiesz… można, ale zawsze możesz przeprowadzić jej renowację tak, że będzie wyglądać jak nowa. Musisz tylko znaleźć specjalistów, którzy oferują usługę, taką jak cyklinowanie podłóg Szczecin w końcu to nie małe miasto i na pewno kogoś takiego tu możesz znaleźć :)

Stasia

Użytkownik

#2016-04-28 08:46:22 
Sama nie wiem, powiem szczerze… fakt, że ten parkiet jest historyczny, bo został położony jeszcze przed urodzeniem się mojego męża (czyli z górką 50 lat). Sama się dziwię, że wygląda jeszcze na tyle dobrze po tak wielu latach :)

Jezusicku

Użytkownik

#2016-04-28 09:14:47 
No to tym bardziej szkoda :) Znajdźcie lepiej jakichś fachowych parkieciarzy w Szczecinie i doprowadźcie tę podłogę do ładu, to może i jeszcze Waszym dzieciom będzie ona służyć :) Cyklinowanie i odpowiendia konserwacja potrafi zdziałać cuda :)

Stasia

Użytkownik

#2016-04-28 11:09:26 
Może i rzeczywiście koleg ama rację :) W takim razie dzięki za poradę i pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015