SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Wpadł mi ostatnio do głowy szalony pomysł. Mieszkam w dużym podpiwniczonym domu, nie da się ukryć że jest stary ale oparty na bardzo solidnych fundamentach. Piwnica to w zasadzie wysoka olbrzymia przestrzeń pod względem powierzchni równa domowi, więc pomyślałem czy nie fajnie byloby zbudować tam basen. Wszystko jest mozliwe jesli ma sie wystarczajaco duzo pieniedzy – wiec wiem ze jest to mozliwe, ale czy udaloby sie to wykonać przy normalnych, standardowych środkach, bez zbytniej ingerencji w dom?

Tryton

Użytkownik

#2016-04-29 07:59:24 
Ale wykombinowałeś :D. Powiem ci że to świetny pomysl, bo moja żona jest Szwedką i jej rodzice właśnie coś takiego mają, jest to podobno dosyć popularne za morzem i uważam że bardzo sprytne po odpada problem zadaszenia dachu, liście itd do basenu się nie nasypią, podgrzanie basenu ma sens bo skumulowane ciepło pójdzie dalej na dom no i ta frajda. Nie da się jednak uniknąć ingenrencji w dom, bo jak przypuszczasz trzeba będzie rozkopać piwnice żeby zacząć budować, poczytaj sobie tu: baseny-iwo.pl/baseny-wewnetrzne/ a najlepiej napisz do nich lub zadzwoń i opisz swoją sprawe bedziesz mial pewne info.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-04-29 10:58:59 
Tak jak pisał kolega ingerencja w podłoże będzie pewna, ale plusy takiego rozwiązania są nieocenione. W ogóle to gratuluję pomysłu bo myślę że nie będzie to wcale aż tak kosztowne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015