Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Witam wszystkich na tym forum bardzo serdecznie. Chciałbym Was prosić o konkretną pomoc. Szukam firmy u której mógłbym skorzystać z usług takich jak wynajem hostess. Bardzo mi zależy żeby były one (hostessy) bardzo atrakcyjne, ale przy tym umiały mówić po angielsku. Planuje bowiem zrobić spotkanie promocyjne nowej firmy i do tego konieczna jest znajomość obcego języka. Ah i miejscem pracy dla takich hostess miałaby być Warszawa. No więc jak.. ktoś pomoże?

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-05-04 06:02:59 
O kurcze, nie wiem gdzie taką firmę znajdziesz, sama kiedyś szukałam osoby na promocje i nie mogłam nic znaleźć

Tantal

Użytkownik

#2016-05-04 07:19:56 
Takie atrakcyjne hostessy to naprawdę mogą podgrzać atmosferę. Nie dość, że przykuwają uwagę, to jeszcze jak się uśmiechną to mogą każdego przekonać do zakupu danej rzeczy itp. ;) Dobry ruch z Twojej strony! Na pewno przyciągnie to uwagę Twoich klientów.

Viking50

Użytkownik

#2016-05-04 09:48:34 
Na to właśnie liczę ;) Niestety póki co nie mogę znaleźć żadnej firmy, która obsłużyłaby te spotkanie promocyjne, a czas niestety płynie i jak tak dalej pójdzie to będę musiał poprosić siostry, by mi pomogły w pracy jako hostessy, ale jeszcze się okaże co i jak.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015