Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Gdzie kupujecie preparaty do czyszczenia i konserwacji marmuru? Wydałam straszne pieniądze na marmurowe schody i teraz wolę na nie chuchać i dmuchać, a te ogólnodostępne preparaty do pielęgnacji kamienia raczej mnie nie przekonują skutecznością działania.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-05-06 06:12:31 
Jeśli miałbym doradzać to zachęcam do sprawdzenia oferty zakładów kamieniarskich. Oni często prócz sprzedaży kamienia i usług związanych w wykonaniem kamiennych elementów, sprzedają też specjalne preparaty do impregnacji kamienia. Na pewno znajdziesz tam jakieś lepsze impregnaty do marmurowych schodów. Ja sama korzystam ze specjalnych impregnatów do granitu i jestem bardzo zadowolona, bo kolory wydają się bardziej intensywne, posadzką wygląd jak by była zlana wodą. Super efekt wizualny, nawet jak jest jasno.

Jezusicku

Użytkownik

#2016-05-06 07:58:57 
Poszukaj w necie, na pewno znajdziesz jakieś sklepy z takimi produktami. Tak na szybko trafiłem chociażby na ten adres sklep-kamieniarski24.pl/. Tam chyba mają wszystko co niezbędne do konserwacji i pielęgnacji kamieni wszystkich typów. Na pewno mają kilka gatunków klejów do kamieni naturalnych, a impregnatów też wypatrzyłem kilkanaście rodzajów.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-05-06 09:08:09 
Sorry, ale co zlego jest w zwyklych preparatach w sprayu. Przeciez to jest kamien i to jeszcze wyszlifowany i wypolerowany na wysoki polysk, wiec wystarczy go tylko od czasu do czau przetrzec, zeby blyszczal. Nie ma co kombinowac i wydawac kasy na marne.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-05-06 09:45:52 
Zupełnie się nie zgadzam. Kamień naturalny, a zwłaszcza marmur wymaga szczególnej troski inaczej szybko zmatowieje.

Stasia

Użytkownik

#2016-05-06 12:21:33 
Dzięki za podrzucenie tego adresu. Nawet nie wiedziałam, że są takie impregnaty. Jeszcze raz wielkie dzięki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015