Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
Hej, mam prośbę, czy możecie mi wskazać jakąś firmę w Radomiu, która zajmuje się robieniem szamb ? Bo przeprowadzam się niedługo do domku jednorodzinnego i muszę zrobić nowe szambo, stare jest zwyczajnie nie do użycia, według wszystkich.

Viking50

Użytkownik

#2016-05-10 03:38:18 
A co wszyscy to co to są za ludzie? Skoro oni znają się na tym, czy szambo nadaje się do wymiany, to może przy okazji wiedzą, jak je naprawić albo kto się tym zajmuje, co? ;)

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-05-10 06:34:00 
Naprawić podobno nie można, muszę wykopać i zamontować nowe, bo inaczej będzie problem z ekologią czy jakoś tak. A sama naprawde nie mam pojęcia, w czym tkwi problem – ani jak zabrać się za szukanie sprawdzonej firmy. :( Gdyby zatem znał ktoś firmę w Radomiu od szamb, to ja będę bardzo, bardzo wdzięczna.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-05-10 07:39:54 
O, widzę, że mamy podobne sprawy do załatwienia, też mam kłopot z szambem, a konkretnie nieszczelnością. Chyba powinnam rozejrzeć się za ekipą, która mi zbiornik uszczelni – nie wiem, czy da się tak zrobić, ale mam wrażenie, zę to zawsze taniej jest, niż robić nowe, co? I też chciałabym prosić o namiary na jakieś dobre przedsiębiorstwa, tyle, że w Szczecinie. :)

Elephant

Użytkownik

#2016-05-10 07:56:45 
No rozrzut po całym kraju, nie ma co. ;) Jeszcze ja powinienem napisać, że szukam firmy naprawiającej szamba, pasowałbym, jestem z Polski centralnej. ;)

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-05-10 08:17:58 
No a czy ktoś mnie jakąś informacją poratuje? Jak dotrzeć do dobrych radomskich fachowców? Plissss, help. ;)

Viking50

Użytkownik

#2016-05-10 08:59:33 
To ja ci powiem, że ty Internety przeszukaj sobie – są gołszenia, nie wierzę, że firmy robiące szamba się nie ogłaszają. W końcu trafisz na coś, z tego wybierz taką, z którą najłatwiej się dogadasz – i już. Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015