Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Hejka wszystkim. Szukam firmy która zajmuje się wycinaniem drzew lub ma taką usługę w swojej ofercie. Potrzebuję pozbyć się kilku dużych drzew z mojego ogrodu, ale nie mam pojęcia do kogo się z tym zgłosić.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-05-16 05:52:36 
Hejo! ja znalazłam ostatnio pewną firmę przy okazji wpisania w google frazy projektowanie ogrodów Pruszków. W swojej ofercie mają wszystko co dotyczy ogrodu, ale z tego co zauważyłam to również mają usługę wycinania drzew. Możesz się z nimi skontaktować, może uda się pomóc.

Jezusicku

Użytkownik

#2016-05-16 06:37:15 
No ale strony to już pani nie podała :D Ja znalazłem ciekawą ofertę na stronie internetowej firmakrzak.com/wycinka-drzew.html. Firma podobno sprawdzona, znajomy polecał mi ją jeżeli będę chciał oddać ogród do pielęgnacji. Zawsze wszystko na czas i z największą starannością.

OjTam

Użytkownik

#2016-05-16 07:54:16 
Skoro już o tej firmoe mowa, to ja słyszałem o niej same dobre opinie. Mam znajomego, który ma taki bardzo duży dom z ogrodem. Raz w miesiącu przyjeżdża ekipa, która przycina i pielęgnuje cały ogród. W jego przypadku to bardzo fajny pomysł, bo robienie tego wszystkiego na własną rękę to dość duży problem.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-05-16 09:08:41 
No i firma musi chyba prowadzić jakieś działania w okolicach stolicy. Ja szukałam firmy, która ma w swojej ofercie zakładanie ogrodów Pruszków to takie miejsce gdzie nie ma za dużo takich firm, ale łatwo coś znaleźć ze stolicy, tam znajdziesz firmę chyba z każdej branży.

Stasia

Użytkownik

#2016-05-16 11:28:27 
Ja właśnie się z nimi kontaktowałam i jakiś pan ma przyjechać i ocenić sytuację. Wszystkiego dowiedziałam się przez telefon, pan był bardzo miły i wyjaśnił mi wszystko na temat tej usług. Nie powinno to być większym problemem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015