Rechotek

Użytkownik

#2016-01-13 15:49:58 
Witam wszystkich. Szukam usług taniego i dobrego fotografa (nie mówcie mi, że to się wyklucza bo tak nie jest), najlepiej z okolic Poznania. Może ktoś coś profesjonalnie doradzić? Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Glutek

Użytkownik

#2016-05-17 04:50:14 
według mnie się wyklucza, no ale co ja tam wiem. Jak ktoś jest dobry to się ceni, ale w zamian oferuje naprawdę dobrą i wysoką jakość.

OjTam

Użytkownik

#2016-05-17 07:35:12 
Nie zgadzam się, proszę: anmedio.pl/cennik/ pod tym linkiem znajdziesz naprawdę świetną ofertę fotografa, który według mnie jest jednym z lepszych w tym fachu, bo miałem okazje z nim współpracować. Cena według mnie jest naprawdę uczciwa i niska, w porównaniu z ofertami różnych innych firm. Pozdrawiam !

Rechotek

Użytkownik

#2016-05-17 10:00:57 
Ta firma którą wkleliłeś naprawdę wygląda super profesjonalnie i widzę, że mają bardzo bogate doświadczenie w tym co robią. Bardzo się cieszę, że napisałem tutaj, bo myślałem, że właśnie nikt nic nie poleci, a tu proszę.. miła niespodzianka. Szczególnie, że ceny usług faktycznie nie są jakieś wygórowane.

Viking50

Użytkownik

#2016-05-17 10:56:25 
Ale mnie to wnerwia.. ktoś napisał o pomoc, a drugi post to już ktoś musiał wtrącić swoje przeklęte mądrości.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015