Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Dzien dobry. Witam wszystkich, którzy tak jak ja stoją przed trudnym wyborem drogi. Jestem psychologiem muszę się nieco doszkolić, dlatego chciałam poszerzyć swoją działalność o pracę z dziećmi. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że nie jest to łatwa praca, ale czuję, że chcę. Czy moglibyście nakierować mnie na jakieś konkretne kursy warsztatowe. Może podzielcie się tym co wy kończyliście i czy jesteście zadowoleni ze swoich wyborów. Liczę na was kochani, pozdrowienia

Galicjanka

Użytkownik

#2016-05-18 07:00:04 
Hej kochana. Myślę że praca z dziećmi nie jest najgorsza. Znacznie trudniej pracuje się z przestępcami. Powinnaś wziąć pod uwagę coś konkretnego. Na twoim miejscu wybrałabym szkolenia dla pedagogów w Poznaniu są takie organizowane. Myślę, że coś takiego otworzy cię na potrzeby dzieci, na ich zachowania, reakcje i inne. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu, ale pomogłam.

Tantal

Użytkownik

#2016-05-18 08:10:41 
Witaj. Moim skromnym zdaniem powinnaś poczytać trochę na ten temat. Dobrze zaznaczyłaś, że praca z dziećmi nie należy do najłatwiejszych, ale wielu ludzi tak pracuje i doskonale dają sobie radę, a młodzi potem wynoszą ciekawe lekcje życiowe. Wejdź sobie tutaj jacekkielin.pl można wiele się dowiedzieć. Wydaje mi się, że praca terapeutyczna z dzieciakami będącymi niepełnosprawnymi intelektualnie jest już trudniejszą dziedziną, aniżeli praca ze zdrowymi dziećmi. Zastanów się dobrze nad swoimi planami i wtedy podejmij decyzję.

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-05-18 10:45:02 
Ja podobnie jak kolega przede mną. Uważam że trzeba samemu określić co się chce. Ja zrobiłam kursy doszkalające z zakresu pracy z trudną młodzieżą. Dawniej nie postrzegałam tych dzieciaków w taki sposób jak dziś, przyznaję, że kursy były mi niezbędne. Praca z nimi też nie jest łatwa, ale znam swoje kompetencje, możliwości i chęć niesienia pomocy jest najważniejsza. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja wierze w te dzieciaki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015