OjTam

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:45 
Witajcie. Chcę kupić komputer dla syna ponieważ wybiera się na studia. Chcę znaleźć coś w internecie, bo zauważyłem różnicę cen przy takim sposobie kupowania. Czy ktoś może mi coś polecić? Szukam sprzętu o średnich parametrach.

Elephant

Użytkownik

#2016-05-20 04:10:23 
Ja zaoszczędziłem ponad 500 zł przy zakupie na allegro. Interesowały mnie ultrabooki ale potrzeb stwierdziłem, że napęd optyczny może mi się jeszcze do czegoś przydać. Ja polecam szukać jakiegoś Asusa do 2 tysięcy. Za tą cenę znajdziesz już naprawdę dobry sprzęt.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-05-20 05:39:14 
Co prawda na komputerach nie znam się prawie w ogóle, ale mogę ci podać stronę gdzie ja kupowałam sprzęt. Wejdź na mct-sklep.pl/toshiba-c4516.html i tam znajdziesz naprawdę ciekawe produkty w dobrych cenach. Jeżeli mieszkasz w okolicach Poznania to zawsze możesz podjechać.

Zabar

Użytkownik

#2016-05-20 07:45:56 
No ja właśnie kupiłem laptopa w Poznaniu w tym sklepie dokładniej. Fajny wybór i fachowa obsługa. Pan doradził mi jaki komputer mam wziąć, bez namawiania i naciągania na sprzęt droższy niż faktycznie jest ci potrzebny. Bardzo polecam firmę, nawet jeżeli zaoszczędzisz te kilka groszy to zauważysz braki w obsłudze.

Trixie

Użytkownik

#2016-05-20 08:12:11 
Mnie znajomy namówił na laptopa firmy Lenovo ThinkPad. Bardzo fajny sprzęt i służy mi do codziennej pracy. Jestem bardzo zadowolona z tego, nawet dokupiłam dodatkową gwarancję na sprzęt.

Rechotek

Użytkownik

#2016-05-20 10:54:45 
No ja polecam sprzęt. Mają swoją siedzibę niedaleko mnie i z tego co czytałem w internecie to same pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w internecie. Ja sam mam zamiar tam kupić niedługo komputer no chyba że znajdę coś ciekawszego w lepszej ofercie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015