Elephant

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:06 
Cześć. Chciałbym poruszyć temat kradzieży w sklepach i sposobów walki z nią. Naszło mnie trochę na ten temat, jak dziś byłem świadkiem takiej dziwnej sceny. Otóż byłem w sklepie i nagle jedna kobieta wyjechała wózkiem sklepowym ze sklepu, w którym miała niezapłacone zakupy. Normalnie nie wiem, chciała uciec i odjechać ze swoim łupem :P Ale daleko nie uszła, bo ją ochroniarze szybko złapali. Co o myślicie o kradzieżach i takim czymś ogólnie.. myślicie, że to częste?

Viking50

Użytkownik

#2016-05-25 06:45:38 
Haha, ja bym chyba nie mógł jakbym był świadkiem takiej sceny.. według mnie kradzież w sklepach jest bardzo rzadka, bo większość sklepów ma albo kamery albo inne sposoby sprawdzania, by towar nie został skradziony.

Tryton

Użytkownik

#2016-05-25 09:02:28 
Ja jestem z małej miejscowości i powiem Wam, że u nas to nie ma szans, żeby ktoś coś ukradł. Każdy każdego zna i jakby się rozniosło, że ktoś coś ukradł to by zaraz nie miał życia i by każdy na niego krzywo patrzył.

Glutek

Użytkownik

#2016-05-25 10:43:00 
Według mnie to niestety były kradzieże i zawsze będą. Mój znajomy prowadzi sklep i zainwestował w bardzo efektywne bramki antykradzieżowe, zamówił je tutaj: sklepikaria.pl/115-bramki-antykradziezowe no i okazało się, że w miesiącu co to zamontował, było parę kradzieży, które dopiero bramki wykryły.. także strach pomyśleć, co było wcześniej.

Rechotek

Użytkownik

#2016-05-25 11:58:38 
Ja w ogóle nie wiem jak ktoś może bezczelnie kraść.. przecież to jest chore. Jak kogoś na coś nie stać to powinien się obejść smakiem i tyle. Zresztą na ogół jest tak, że kradną osoby z jakiegoś patologicznego marginesu. Tak to raczej każdy normalny obywatel nie ma w głowie żeby kraść. Dla mnie ktoś kto kradnie własność innych to naprawdę zero.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015