Beatricze

Użytkownik

#2015-03-19 15:53:33 
Zawsze byłam strasznie chuda. Mogłam jeść ile chciałam, a i tak nie tyłam. Ostatnio to się zmieniło, nie wiem czemu. Może z powodu tabletek hormonalnych. Z resztą nie ważne. Chodzi o to, że mi się trochę przytyło, a moje rzeczy są raczej obcisłe i każdą niedoskonałość od razu widać. Chciałabym kupić sobie jakieś nowe bluzki, które ukryją moje krągłości. Czy mógłby ktoś mi coś doradzić?

Ywona

Użytkownik

#2016-06-03 04:28:21 
Jasne tutaj masz całkiem ładne bluzeczki w różnych rozmiarach reyoung.pl/13-bluzki-damskie. Tez raczej nie należę do wieszaków, a w tych ciuchach wyglądam świetnie. Generalnie chodzi o to, żeby dobrać rozmiar. Musisz się dokładnie zmierzyć i nie oszukiwać ;) Jeśli wezmiesz mniejszy rozmiar automatycznie odbije się to na wyglądzie. Zwróć na to baczną uwagę :P Zaakceptuj nową siebie. Możesz naprawdę być piękna, jeśli tylko w to uwierzysz :)

Ginny

Użytkownik

#2016-06-03 07:03:47 
Tak, Reyoung jest jednym z moich ulubionych sklepów z ciuchami. Od pewnego czasu ubieram się praktycznie tylko u nich. Uwielbiam te rzeczy, bo dobrze się wnich czuję. Są dopasowane do kobiecych kształtów. Mi to bardzo odpowiada. Wreszcie widzę, ze ja też jestem piękna.

Viking50

Użytkownik

#2016-06-03 07:56:14 
Nie przejmuj się faceci nie lubią zbyt chudych kobiet. Jeśli taka twoja uroda, nie walcz z tym, tylko spróbuj podkreślić atuty takiej sylwetki. Ja na przykład szaleje za krągłymi pupami. Takie płaskie u mnie odpadają ;)

Trixie

Użytkownik

#2016-06-03 08:12:49 
Ja też po tabletkach antykoncepcyjnych przytyłam. Cos za coś ;) Ale przynajmniej nie mam teraz co miesiąc schizy, ze jestem w ciaży :P

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-06-03 10:23:01 
Bardzo ładne bluzeczki, też mi się wydaje, że to kwestia właściwego rozmiaru.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015