Jezusicku

Użytkownik

#2015-03-19 15:49:14 
Cześć. Temat nie do końca mówi o co chodzi, więc już wyjaśniam. Szukam stronki, na której jest jakaś aktualizowana baza firm, z różnej branży, na terenie całej Polski najlepiej. Chciałbym się zgłosić do kilku firm, ale męczy mnie takie ciągłe wyszukiwanie w przeglądarce, wolałbym mieć jedną stronkę gdzie mogę wynaleźć wszystko. Ktoś coś podpowie?

OjTam

Użytkownik

#2016-06-07 04:58:52 
Ja kiedyś miałem taką stronkę w zakładkach ale przepadła ;( fajna była, bo były tam najnowsze katalogi firm finansowych i ogólnie fajnie się śmigało na tej stronce, bo wszystko tam fajnie było opisane. Dzięki niej znalazłem jedną firmę, która naprawdę dużo mi pomogła.. w życiu bym do niej w inny sposób nie trafił.

Elephant

Użytkownik

#2016-06-07 07:02:27 
No właśnie dlatego ja nie robię żadnych formatów itp. bo mam zaopisywane dużo fajnych stronek i ważnych dokumentów na dysku. Byłby straszny żal, jakby to przepadło.

Viking50

Użytkownik

#2016-06-07 07:27:01 
Ja najczęściej wchodzę na stronkę baza-firm-polskich.pl/ mają tam super obszerny opis wielu firm z całej Polski. Bardzo łatwa nawigacja jest i bez problemu można znaleźć to, czego się szuka. Swojego czasu długo szukałem jednej firmy i dopiero tutaj znalazłem, także duży plus za zbieranie informacji.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-06-07 09:56:25 
Fajna ta stronka ;) nie miałem pojęcia, że takie firmy są u mnie w regionie.. nawet znalazłem informacje o firmie, która bardzo przykuła moją uwagę i może się do nich zgłoszę, żeby im zlecić wykonanie pewnego projektu ;)

Stasia

Użytkownik

#2016-06-07 12:32:39 
Już przez chwilę myślałam, że o coś innego chodzi w tym temacie i będzie coś o zakładaniu własnego biznesu ;D Takie infromacje by mi się bardzo mocno przydały, bo chcę w końcu wraz z koleżanką otworzyć własną działalność ;D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015