Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Hejka wszystkim mam do was pytanie co sadzicie o sklepie agtom.pl? ja tutaj kupilem wiele modeli juz i chcialbym wszystkim go szczerze polecic. bo mam wrazienie ze jest nawet za malo rozreklamowany jak na szerokosc jego oferty! ale chcialbym tez zebrac opinie innych zeby wiedziec czy wszscy maja tak samo dobre doswiaczenia. ja nie ukrywam ze doceniam to, ze przesylka jest zawsze bardzo dobrze zabezpieczona, wychodzi tanio i w sumie przeychodzi do mnie szybko.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-06-20 06:07:38 
dokładnie, ja kupuje tylko tam! wszystkie moje modele Airfix sa wlasnie tam zakupione! ile to godzin zabawy przy skladaniu bylo! zabawa byla taka wciagajaca ze nawet moja zona i syn pomagali momentami! ale to bylo dawno, teraz nie mam za duzo czasu na to nie stety, chociaz zaluje

OjTam

Użytkownik

#2016-06-20 06:34:30 
ja tam z kolei kupuje moje modele z plastiku marki Tamiya. Zazwyczaj samoloty. Raczej nie zwracam uwagi na to, jakiego wojska są dane modele, z jakiego kraju itd., tylko samo sklejanie mnie jara. Mam już dobry sprzeęcior ogarnięty do tego, profesjonalne kleje, farby i pilniki. Taki cały zapas. ;)

Glutek

Użytkownik

#2016-06-20 08:13:17 
ło to ty jesteś niezły! ja swoje samoloty - F4 to sklejam i odkladam na polke czasem nawet nie maluje. ale zawsze dbam zeby wszystko bylo dobrze zlozone bo lubie taki dobry, techniczny efekt
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015