Tantal

Użytkownik

#2016-01-13 15:40:11 
Cześć, ostatnio bylem u znajomych, którzy właśnie się wybudowali i wykończyli dom i zaskoczyły mnie ich ściany. Nie gladnie jak normalnie u wszystkich tylko takie teksturalne, bardzo mi się to podobało. Nigdy o tym nie myślałem do swojego domu ale teraz zaczynam się zastanawiać. Problem z tym, ze chyba msuiałbym zrywać tynki a to już grubszy remont się szykuje?

Zabar

Użytkownik

#2016-06-24 03:10:29 
To zależy na jaką robotę jesteś przygotowany. Jesli chodzi o tynk strukturalny cena wcale nie jest dużo wyższa a dobrze położony robi niesamowite wrażenie. Remonty i tak trzeba raz na jakiś czas zrobic, żeby dom nie zdziadział, więc równie dobrze można zrobić od A do Z.

Tantal

Użytkownik

#2016-06-24 04:04:13 
No tak tylko skąd ja wiem czy to jest odpowiedni moment na remont? Wiesz jak to jest, długo się planowało a potem wychodzi, że nie można z niego wyjść. I wtedy planuj dalej. Wiesz o co mi chodzi? Na razie jestem dość zajęty i nie wiem czy się do tego zabierać bo wygląda mi to na grubszą robote.

Tryton

Użytkownik

#2016-06-24 06:00:19 
Nikt ci nie każe robić roboty samemu, są od tego przeciez ludzie, któryms ię płaci. Wystarczy zatrudnić dobrą ekipę i remont prawie sam się zrobi.

Zabar

Użytkownik

#2016-06-24 08:17:37 
No niestetey ale to tak pięknie nie wygląda jak mówisz. Nie wiesz niestety kogo zatrudniasz, bo jak ktoś ci koogś poleci to nie masz nigdy pewności czy to nie znajomy i naprawdę odwali fuszerę. Tak więc tutaj byłbym jednak dośc ostrożny. Ale przecież takimi rzeczami to można się bawić samemu, np podczas urlopu. A jeszcze jak posługujesz się płytami z betonu architektonicznego to już w ogóle nie powinieneś mieć problemu, na pewno będzie cie to kosztowało mniej roboty niż gładzie.

Tantal

Użytkownik

#2016-06-24 09:32:28 
No może i tak. A mozesz coś konkretnie polecić? Ze swojego albo znajomych doswiadczenia? Chciałbyms ię nieco więcej o tym dowiedzieć ale też muszę wiedzieć skąd.

Zabar

Użytkownik

#2016-06-24 10:03:04 
Jasne, wystarczy, że poszukasz sobie informację na temat tynków dekoracyjnych Oikos, spokojnie znajdziesz to w internecie i możesz od razu ocenić jak ci sie taki efekt podoba. Moim zdaniem warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015