Ywona

Użytkownik

#2015-03-19 15:55:04 
Czy moglibyście mi pomóc i powiedzieć gdzie znajdę sklep sprzedający tapety czarno-białe z motywem roślinnym? Widziałam w serialu coś takiego i bardzo mi się spodobało, bo idealnie pasowałoby do mojego salonu. Bardzo proszę o odpowiedzi, pozdrawiam.

Viking50

Użytkownik

#2016-06-30 00:06:04 
Cześć. Szukałaś w tym sklepie tapetyonline.pl/kategoria/tapety-czarno-biale ? Mają tam dobre i niedrogie tapety, a dostępność różnych wzorów jest na tyle duża że możnaby urządzić ze 100 oryginalnych mieszkań. Ja np miałem zamiar malować ściany ale zaczęło się od tapety do pokoju dziecka, pomyslałem że fajnie to wygląda to kupiłem do salonu, sypialni, nawet kuchni. Samo poszło :D.

Ywona

Użytkownik

#2016-06-30 01:48:46 
Dziękuję, nie patrzyłam w tym sklepie ale mają kilka wzorów które bardzo mi się spodobały wiec musze tylko sie zastanowic który bedzie najlepszy. Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-06-30 04:45:36 
Witam, moja żona wymyśliła sobie tapetę ceglaną na jedną ze ścian w przedpokoju. Między nami to wydaje mi się że będzie to nawet ciekawie wyglądać ale koszta no i robota troche mnie odstraszają. Warto w ogóle pchać się w tapetowanie?

Viking50

Użytkownik

#2016-06-30 05:53:58 
Pewnie że warto bo tapety wyglądają o wiele lepiej niż pomalowane ściany. Wnętrza nabierają charakteru i są przytulniejsze, bardziej domowe. Mówię to ze swojego doświadczenia. Co do roboty to wcale nie ma jej tak dużo, nowoczesne tapety są latwe do położenia i szybko można się z nimi uporać.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-06-30 07:01:20 
No dobrze, ale gdzie dostanę niedrogą tapetę dobrej jakości?

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-06-30 09:44:58 
Kolega polecił niedrogi sklep z szerokim asortymentem, sama przeglądam cegły bo mają swój urok i bardzo mi się podobają, proszę: tapetyonline.pl/kategoria/tapety-cegla . Zastanawiam się nad tradycyjną czerwoną a taką z wąskich kamieni w ciemnym kolorze. Obie wydają się idealnie pasować do mojego salonu, więc musze wezwać na pomoc męża :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015