Kanadyjka

Użytkownik

#2015-03-19 16:00:23 
Hej! Chciałabym się dowiedzieć ile kosztują operacje powiększania biustu? Najbardziej proszę o wypowiedzi te kobiety które przechodziły zabieg i z pierwszej ręki znają temat. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Beatricze

Użytkownik

#2016-06-30 03:02:16 
Cześć powiększanie piersi może kosztować naprawdę różnie i nie funkcjonuje tu zasada że im drożej tym lepiej. Znalazłam lekarza ze Szczecina który jest bardzo dobrym specjalistą, a koszt zabiegu w jego klinice jest o wiele mniejszy niż w innych miejscach, niekoniecznie sprawdzonych i renomowanych.

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-06-30 03:11:20 
Podasz mi jakieś namiary na tego lekarza?

Beatricze

Użytkownik

#2016-06-30 03:59:06 
Mogę dać ci link do strony kliniki jeśli to pomoże - chirurgia-plastyczna.eu/ . Przyjeżdżają do niego kobiety z całej Europy na bardzo różne zabiegi – odsysanie tłuszczu, korekta uszu, powiek, czy nawet zmniejszanie biustu. Oczywiście panuje też pełna dyskrecja bo nie każdy zyczy sobie informować świat o osobistych sprawach.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-06-30 06:11:39 
Moja żona pojechała na operację plastyczną uszu do Szczecina bo naprawdę bardzo przeżywała że są odstające. Często dochodziło do różnych głupich spięć między nami bo twierdziła że nie jest dla mnie atrakcyjna i rozglądam się za innymi, co było oczywiście bzdurą ale nie mogłem jej przemówić do rozsądku. Po zabiegu to zupełnie inna kobieta, pewna siebie i wygadana, co jeszcze bardziej mi się podoba :D

Ywona

Użytkownik

#2016-06-30 08:30:04 
Wybieram się do kliniki o której piszecie na zabieg pomniejszenia piersi. Decyzję podjęłam już dawno, szukałam tylko sprawdzonego i niedrogiego profesjonalisty który da mi gwarancję powodzenia i bezpieczeństwa operacji no i znalazłam :). Mogłybyście mi powiedziec czy taki zabieg boli?

Trixie

Użytkownik

#2016-06-30 10:09:11 
Mnie nie bolało, czułam tylko pewien dyskomfort przez krótki czas, ale radość z kształtnych piersi zupełnie to przyćmiła :P.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015