ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-01-13 15:58:48 
Mam taką sprawę... wózek widłowy okazał się niezbędny przy projekcie który koordynuje moja firma. Dlatego szukamy do wypożyczenia na jakiś tydzień takiej maszyny. Warunki: sprawna, dobra cena i gdzieś niedaleko Częstochowy siedziba. Dziękuję za pomoc.

Jezusicku

Użytkownik

#2016-06-30 09:19:57 
Dobra cena, hehe. To wszystko zależy co to znaczy dobra dla Ciebie ;) no ale rozumiem- nie za drogo. Z tych rejonów śląskich to kiedyś współpracowałem przy naprawach maszyn z taką firmą która też wypożycza widłowe wózki na wozkiczestochowa.pl -zobacz sobie ich ofertę. Nie można im nic zarzucić- sprzęt mają wysokiej jakości np. z Nissana i wypożyczają na krótkie okresy też, tak jak byś chciała.

Elephant

Użytkownik

#2016-06-30 12:02:32 
Jak się na tym nie znasz to nie daj się tylko wrobić w jakiegoś starego grata co ci w ten tydzień padnie! Pojdz lepiej z jakimś pracownikiem co będzie używał ego wózka i niech o wybierze, gdziekolwiek byś nie wypożyczała

Tantal

Użytkownik

#2016-06-30 13:20:25 
Wbrew pozorom w takim dużym mieście jak nawet Częstochowa wózków widłowych w dobrym stanie to ze świecą szukać. Znam parę firm, ale z takich co wypożyczają to rzeczywiście tylko ta co wcześniej pan wspomniał, oni mają chyba sklep w Rędzinach koło Częstochowy. Mozesz tam sobie wybrać jaki wózek chcesz np. że do 4 ton i cena bodajże nie przekroczy ci 200 zł za dobę, z tego co pamiętam, w każdym razie jak na stan tych wózków ( całkiem nowe) to nie jest drogo
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015