Zabar

Użytkownik

Posty: 32

Skąd: Węgorzewo

#2016-01-13 14:42:41 
Dzień dobry wszystkim. Dopiero zaczynamy z żoną. Wybieramy właśnie odpowiednie sprzęty na nasze wyprawy trekkingowe. Postanowiliśmy od jakiegoś czasu na nowo zakochać się w naturalnym środowisku i jako wytchnienie od całego długiego tygodnia pracy na weekendy chcemy wyjeżdżać w teren rowerami. Ponieważ pogoda ma być niebawem sprzyjająca, chcieliśmy spróbować. Nie mamy tylko sprzętu, a więc tego, co jest tu najważniejsze. Czy ktoś by mógł polecić jakieś sprawdzone marki rowerów, które sprawdziłyby się odpowiednio na dłuższe wyprawy po nierównym terenie? Będziemy Wam bardzo wdzięczni!

Ywona

Użytkownik

Posty: 42

Skąd: Antoniewo

#2016-07-07 03:41:19 
Dzień dobry. Rowery raczej każdy sam dopasowuje do siebie. Jednym pasują rowery typu cross, innym pasują zwyczajne miejskie. Tutaj musielibyście sami popatrzeć i odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę oczekujecie od takiego sprzętu. Myślę, że warto zwrócić uwagę na przerzutki. Amortyzacja też będzie z pewnością nieoceniona, zwłaszcza podczas jazdy po niekoniecznie równym terenie. Niemniej jednak powinniście samodzielnie udać się najlepiej do jakiegoś sklepu sportowego i poprosić o poradę kogoś, kto w gruncie rzeczy powinien się na tym dobrze znać. Życzę wam przyjemnych wypraw i przede wszystkim udanego wyboru!

Glutek

Użytkownik

Posty: 49

Skąd: Szczecin

#2016-07-07 05:56:26 
Witajcie. Nie tak dawno też mieliśmy z małżonką ten sam problem. Szukaliśmy rowerów odpowiednich dla siebie. Co prawda zamysł był taki, aby jeździć rekreacyjnie, ale trekking szybko nam wszedł w krew. Myślę, że dobre są rowery tej marki supersportowy.pl/16_univega. Żona natomiast wybrała dla siebie taki model supersportowy.pl/8-damskie. Obydwoje byliśmy i wciąż jesteśmy zadowoleni. Uwielbiamy wyprawy. Początkowo jeździliśmy niedaleko, a później oddaliliśmy się troszkę, spędzając noc na łonie natury. Naprawdę polecam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015