Galicjanka

Użytkownik

#2016-01-13 16:00:58 
Organizujemy w mieście międzyklubowe zawody judo. Mamy kilku sponsorów, ale też będziemy pobierać symboliczne wpisowe. Zastanawiam się co powinno być przez nas zapewnione w ramach tej składki? Woda może jakieś gadżety?

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-07-07 02:11:59 
Woda i jakiś drobny poczęstunek to całkowita podstawa. Jeśli masz sponsorów możesz dodać coś jeszcze. Na pewno będzie to docenione przez zawodników.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-07 04:08:10 
Właśnie będę też negocjować te kwestie z naszymi sponsorami. Chciałabym, żeby każdy zawodnik dostał koszulkę reklamową z nadrukiem. Sponsorzy mają zapewnioną reklamę, a uczestnicy świetną pamiątkę, co o tym myślicie?

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-07-07 04:40:28 
Jasne świetny pomysł. Dobrym i tanim pomysłem są cukierki reklamowe. Na zawodach zastrzyk energetyczny bardzo się przydaje, a przy okazji będzie to bardzo dobra reklama dla sponsorów.

Glutek

Użytkownik

#2016-07-07 05:57:25 
A myślałaś o długopisach reklamowych z logiem. Nie kosztuje drogo, a zadowolisz i sponsorów i zawodników. O tych pierwszych warto dbać, żeby chcieli z tobą współpracować przy następnych zawodach. To jest bardzo ważne, jeśli myślisz o tym przyszłościowo.

Tryton

Użytkownik

#2016-07-07 07:26:41 
Fajnie jest też wydrukować program zawodów dla każdego, tak by każdy mógł sobie przeczytać i wiedzieć co i kiedy. Można tez dołączyć regulamin i inne ważne informacje. Przynajmniej nie będziecie musieli odpowiadać na męczące pytania. W gruncie rzeczy to jest drobnostka, ale trzeba o tym pomyśleć wcześniej.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-07 10:20:16 
Nie wiem ile czasu ci zostało, ale z doświadczenia wiem, ze lepiej pomyśleć o wszytskiem miesiąc wcześniej. Im mniej czasu tym łatwiej o wszystkim zapomnieć. A tak nawet jak coś ci się przypomni, to możesz jeszcze to wrzucić w program.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015