SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Zakładam temat ze względu na konieczność wyszukania profesjonalnej ekipy remontowej. Wiem, że jest wielu fachowców, którzy po godzinach dorabiają, ale mnie zalezy przede wszystkim na jak najkrótszym czasie, a nie na cenie. Czy ktoś dla was remontował może mieszkanie (chodzi mi o firmy), w krótkim czasie?

Tantal

Użytkownik

#2016-07-11 10:10:06 
Cześć. Ja też bardzo nie lubię remontów. U mnie zawsze problemem jest zapach farby. Ale u znajomego profesjonalna firma wykonała bardzo szybko malowanie Poznań tam chyba mają swoją siedzibę firmy. Pomalowali mu całe mieszkanie chyba w dwa dni. Tutaj można obejrzeć sobie ich ofertę janer-bud.pl. O ile dobrze pamiętam. Mam nadzieję, że jestem pomocny :D

Viking50

Użytkownik

#2016-07-11 12:47:58 
Witajcie. Ja podobnie szukam. U mnie w przydał by się remont podłóg. Moje są w strasznym stanie, niestety poprzedni właściciel nie zakonserwował odpowiednio drewna i kornik już ładnie je zjadł. Nie wiecie czasem, czy ta firma oferuje montowanie podłogowych paneli w Poznaniu? Bo z tego co się orientuję nie wszyscy robią to dobrze. No i jeszcze jeden problem to cena.. też bym wolał nie przepłacać. A chciałbym, już cieszyć się nowym wizerunkiem mojego małego m4.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-11 13:12:39 
Witajcie. Nie rozumiem w czym jest problem? Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę usługi remontowe Poznań cennik i po sprawie. Na pewno wyskoczy spis dobrych firm, gdzie usługi są i dobre i nie tak wysokie cenowo. Ja też parę miesięcy wstecz musiałam zatrudnić fachowców, gdzie robili mi tynki i wewnątrz kładli płytki podłogowe i naścienne. Nie narzekam ani na cenę, ani tym bardziej na jakość usług. Podpowiem tylko tyle, że fachowcy, którzy mają swoje strony dbają o prestiż, ponieważ łatwo jest komuś opinię zepsuć w Internecie, dlatego więcej zaufania!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015