Rechotek

Użytkownik

#2016-01-13 15:49:58 
Cześć. Mamy u nas w pracy takie urządzenie wielofunkcyjne do biura no ale niestety wymaga ona serwisowania. Znacie jakiś dobry serwis z Wielkopolski? Najlepiej z Poznania? Pomóżcie jak możecie dać jakieś namiary, będę wdzięczny. Szukam od pewnego czasu i albo różne firmy nie odpowiadają albo są daleko itp.

Glutek

Użytkownik

#2016-07-12 02:59:05 
Kiedyś u nas w firmie w Poznaniu renowacja kserokopiarki się odbywała. kontaktowaliśmy się z telekontrakt.pl i bardzo byliśmy zadowoleni. Bowiem nie dość, że się biorą prawie od razu do pracy, to jeszcze potem nasza kserokopiarka była jak nowa ;) Także jeśli chodzi o profesjonalizm i szybkość działania, to gorąco mogę ich polecić.

Tryton

Użytkownik

#2016-07-12 04:45:28 
Fajna ta stronka co zarzuciłeś ;) Nawet nie wiedziałem, że można dzierżawić ksero tak szybko i w sumie w niezłej cenie. Godne rozważenia na przyszłość, teraz głównie współpracujemy z jednym punktem, który robi naszą dokumetnację. Niewykluczone jednak, ze w przyszłości zainwestujemy we własny sprzęt ;) Szczególnie, że to inwestycja i oszczędność na przyszłość.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-12 05:44:10 
Mnie zastawia.. jak to robicie, że macie pieniądze na własne biznesy, jakieś partnerstwa itp..? Bo ja tego nie ogarniam, pracuję po 10 godzin dziennie, mam stałą pracę ale i tak nie mam kasy większej jakieś z tego wszystkiego. Wszystko idzie na życie, opłaty itp. A gdzie tu jakieś inwestycje itp.?? porażka..

OjTam

Użytkownik

#2016-07-12 08:11:41 
Wiesz jaki jest sekret tego? Zamiast pisać po forach i narzekać, że Ci coś nie idzie to się weź w garść. Praca jest średnia i słabo płatna? No to chłopie, tak się cenisz. Możesz poszukać czegoś lepszego jak myślisz, że jest nieadekwatna do Twoich oczekiwań i tyle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015