SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Mam problemy z dłużnikiem. Moja firma miała zakontraktowane usługi budowlane i do tej pory nie otrzymaliśmy należności. Jakie są opcje, poza oczekiwaniem, że kontrahent w końcu zdecyduje się zapłacić nam za zrealizowane prace? Z naszej strony wszystko zostało wykonane w terminie, zgodnie z ustaleniami zlecenia. Zleceniodawca tłumaczy się, że ma tylko chwilowe problemy, ale z pewnych źródeł wiem, że innemu wykonawcy zapłacił. Co mogę zrobić?

Viking50

Użytkownik

#2016-07-12 05:21:22 
Opcja jeden: firma windykacyjna. Opcja dwa: firma detektywistyczna, która ustali stan finansów kontrahenta, więc będziesz wiedział, na czym stoisz. Opcja trzy: Ktoś, kto „przyciśnie” twojego kontrahenta - niekoniecznie całkiem legalnie.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-12 05:53:26 
Polecam opcję dwa z wypowiedzi kolegi. Detektyw dowie się, czy twój kontrahent ma rzeczywiście finansowe problemy, czy też akurat na tobie postanowił sobie „zaoszczędzić”. I wszystko odbędzie się w sposób całkowicie legalny!

OjTam

Użytkownik

#2016-07-12 07:05:24 
Również polecam. Warto zapoznać się z tymi informacjami mbdetektywi.pl/jak-skutecznie-wyegzekwowac-dlug-realny-majatek-a-ruchomosci-i-nieruchomosci-dluznika/. Otóż niektóre biura również skupują długi i zajmują się ich ściąganiem za ciebie. To dobra opcja, jeśli np. nie możesz długo czekać na odzyskanie pieniędzy.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-12 07:45:24 
Potwierdzam. Jest też taka opcja.

OjTam

Użytkownik

#2016-07-12 09:18:06 
Tutaj więcej informacji o tym, jak wybrać odpowiednią agencję mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/. Doradzam nie czekać, tylko od razu skontaktować się z biurem. Nie daj się zbyć wykrętami i tłumaczeniami kontrahenta. Stawiaj przede wszystkim swój biznes na pierwszym miejscu! Przecież nie może być tak, że ktoś sobie reperuje budżet twoim kosztem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015