Elephant

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:06 
Cześć Wam. Chciałbym kupić swojej dziewczynie zestaw seksownej bielizny, który bym chciał jej podarować ;) Tylko hmm.. wolę takie rzeczy zamówić online ;P Czy ktoś zna jakiś fajny sklep internetowy, gdzie można takie coś zamówić? Najlepiej szybko i dyskretnie ;) Niedługo zbliża się nasza rocznica i chcę trochę podkręcić atmosferę.. ;)

Viking50

Użytkownik

#2016-07-14 04:11:47 
Ja niedawno zamawiałem pasy do pończoch i kilka innych bajerów dla swojej narzeczonej i mogę Ci powiedzieć, że to była naprawdę świetna decyzja.. spędziliśmy cudowne, upojne chwile we dwoje i ponadto, mamy ochotę na więcej i niedługo też będziemy dokupywać nowe gadżety i ubrania. Zobaczymy co tym razem sobie wybierzemy.. ;)

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-14 06:18:00 
Proszę: lolitta.pl/catalog/extra_info_pages.php?pages_id=24 pod tym linkiem znajdziesz bardzo fajną ofertę bielizny i nie tylko ;) Ja sam kupuję stamtąd różne ciuszki dla swojej dziewczyny i zawsze jest mocno zadowolona.. ;) Sprawdź co i jak na tej stronie, na pewno coś wybierzesz dla siebie również.

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-07-14 09:13:02 
No ja też polecam stronkę lolitta.pl/ ;) Często stamtąd biorę ubrania żeby zaskoczyć swojego chłopaka.. ;P No i muszę przyznać, że to procentuję bo szaleje po prostu za upojnymi chwilami we dwoje i doskonale wiem jak go rozgrzać. Myślę, że takie coś jest obowiązkowym elementem w sypialni i więcej osób powinno się decydować na seksowną bieliznę i inne tego typu rzeczy. Na pewno nie pożałują.

Tryton

Użytkownik

#2016-07-14 11:56:10 
kupiłem kiedyś komplet bielizny swojej żonie od Lolitty i trzeba przyznać, że bardzo oboje skorzystaliśmy na tym. Ona się zachwyciła tym jak wygląda w takim ubraniu i bardzo je polubiła, a ja z kolei niesamowicie się ekscytuje jak ją taką oglądam..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015