Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2015-03-19 15:54:15 
Musze przetłumaczyć dokumenty ze szpitala z Anglii na język polski. Gdzie mogę to zrobić i czy w ogóle mogę bo sprawa dotyczy mojej mamy, proszę o szybkie odpowiedzi bo sprawa jest bardzo pilna i powazna.

Zabar

Użytkownik

#2016-07-15 10:55:40 
Oczywiście ze mozesz takie dokumenty osobiscie przetlumaczyc, nic nie przeszkadza żeby profesjonalny tłumacz zajal sie przekładem bez osobistego zlecenia osoby do której należą. Jeśli chodzi o język angielski Poznań ma bardzo dobrego specjalistę który świetnie radzi sobie z medycznymi zaświadczeniami i dokumentami. Biuro znajdziesz na ulicy Lwa. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia i powrotu do zdrowia mamie.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-07-15 11:48:22 
Dziękuję bardzo. Bardzo ważne było to żebym mogła osobiście stawić się do tlumacza bo mama przyjedzie dopiero za jakiś czas. Tego specjalistę o którym piszesz polecali mi już Polacy w Anglii którzy specjalnie jechali do Poznania nawet z Warszawy. Chcieli sobie potłumaczyc dokumenty zanim wylecą wiec bardzo cie dziekuje za pomoc :).

Zabar

Użytkownik

#2016-07-15 13:01:05 
:D fajnie ze pomogłem. Tłumacz z niego świetny, nie ma takiego dokumentu który powodowałby dla niego jakąs trudnosc albo zwłokę. Kilka razy korzystałem i nie mogę powiedzieć złego słowa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015