Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Cześć. Od dawna zastanawiałem się nad własnym filmem promującym moje miasto i moją firmę. Niestety wiem, że to nie takie proste. Nie wystarczy tylko mieć kamerę, ale wszystko trzeba odpowiednio przygotować. Zastanawiam się tylko czy można uzyskać jakieś dodatkowe fundusze na ten cel. Czy macie jakieś propozycje? Jeśli tak byłbym zobowiązany. Naprawdę potrzebuję pomocy. Mam mnóstwo pomysłów, a mało okazji do tego, aby się wypromować. Być może jest ktoś wśród was, kto podjąłby się współpracy i wykorzystał mój potencjał.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-18 03:01:13 
Witam. Myślę, że słabo szukasz skoro wciąż nie znalazłeś pomocy. Powinieneś bardziej nastawić się na te firmy, które za wsparcie oczekują na przykład wypromowania. Moim skromnym zdaniem powinieneś koniecznie przeszukać Internet. Zachęcam na plądrowania wyszukiwarki internetowej ;D

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-18 03:33:59 
Dzień dobry. Po co plądrować wyszukiwarkę, skoro odpowiedź jest banalnie prosta. Powinieneś wziąć pod uwagę firmę Poznan Film Commission (PFC) to bardzo dobre biuro filmowe, które udzieli wszelkiej pomocy na każdym etapie produkcyjnym. Tutaj masz adres, poznanfilmcommission.pl/pages/wsparcie-finansowe, poczytaj sobie o ich ofercie, jest też coś o wsparciu finansowym, na czym chyba ci najbardziej zależy. Pozdrawiam.

Elephant

Użytkownik

#2016-07-18 06:02:47 
Bardzo dobre biuro filmowe. Udzielają porad, bardzo cennych porad. Pomagają w przygotowywaniu wszelkich dokumentacji i pozwalają uzyskać szereg niezbędnych pozwoleń. Według mnie każdy, kto myśli poważnie o stworzeniu jakiegokolwiek dokumentu filmowego czy reklamy powinien wziąć na cel współpracę z tym biurem.

Ginny

Użytkownik

#2016-07-18 08:16:34 
Witajcie. A nie wiecie czasem czy pomagają też uzyskać pozwolenia odnośnie filmowania zabytkowych miejsc lub pomników przyrody. Chcieliśmy stworzyć spot reklamowy, w którym piękno regionu wielkopolskiego miało by być w tle. Nie wiem czy też nie powinnam się do nich zgłosić w tej sprawie.

Kanadyjka

Użytkownik

#2016-07-18 09:03:22 
Według mnie powinnaś.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015