Stasia

Użytkownik

#2016-01-13 16:02:32 
Cześć :) zastanawialiście się kiedyś jaki olej dla przyszłej mamy będzie najzdrowszy? Zastanawiam się nad zmianą i szukam jakiegoś innego, ale zdrowego tłuszczu roślinnego.

OjTam

Użytkownik

#2016-07-18 05:32:24 
Ważne żebyś w ogóle nie rezygnowała z oleju bo to cenne źródło witamin dla ciebie i maluszka. Nie tylko warzywa i owoce są ważne w diecie ale też tłuszcze. Więc możesz pozostać przy rzepakowym ale dobrą opcją będzie na przykład dostępny w sklepach olej z pestek dyni bo ma więcej błonnika i witamin A i E. Poza tym w smaku jakby nieco bardziej słony i lepszy do sałatek.

Ginny

Użytkownik

#2016-07-18 06:40:41 
Gratulacje! :) też w czasie ciąży miałam wątpliwości co jeść a czego nie, bo wszędzie mówią co innego ;) na pewno nie sięgaj po żadne smalce i inne margaryny, bo to nie działa dobrze na organizm. Lepiej właśnie po roślinne oleje, z pestek winogron jest świetny!

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-18 07:29:21 
A słyszałaś o czarnuszce? ;) ja odkąd odkryłam czarnuszkę jestem bardzo zadowolona! Poczytaj sobie trochę o nim na stronce sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Czarnuszka-roslina-o-olbrzymiej-mocy/9 można też dostać olej z tych ziarenek. Ja dodaję do niemal do wszystkiego ;) i czuję się o wiele lepiej.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-18 07:53:50 
Dla zdrowia warto też podreperować nieco dobre samopoczucie i uzupełnić organizm o witaminy. Na początku ciąży to ważne bardzo. Kobiety w ciąży powinny ograniczać spożywanie niektórych produktów, np. czerwonego mięsa. Dla wyrównania tego deficytu witaminowego polecałbym dostępną w sklepach spirulinę w tabletkach, która ma mnóstwo białka i błonnika.

Gumisiowa_Maja

Użytkownik

#2016-07-18 09:01:56 
ze zdrowych olejów polecam tradycyjną oliwe z oliwek albo wspomniany olej z pestek winogron czuc róznice w smaku.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-07-18 09:44:20 
Gratki!!!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015