Trixie

Użytkownik

#2016-01-13 15:56:54 
Witajcie. Chciałabym odmienić swój dotychczasowy wizerunek.. czuję, że pozostałam w nim za długo i chcę się odmienić, poczuć na nowo atrakcyjna. Moja koleżanka mi podpowiedziała, bym poszła do fryzjera i postawiła na jakąś metamorfozę. W sumie chyba tak zrobię.. bo od lat noszę tę samą fryzurę i fajnie byłoby poczuć trochę urozmaicenia. Znacie jakiegoś dobrego fryzjera z Poznania, któremu warto takie coś powierzyć?;)

ZimnaFaza

Użytkownik

#2016-07-21 07:13:07 
Niedawno farbowałam włosy i też porobiłam sobie z nimi małe szaleństwo ;) zobacz sobie tę ofertę: diamante.pl/pol/fryzjer/dla_niej/koloryzacja_wlosow.html masz tam dokładnie opisane usługi koloryzujące włosy i szereg innych, poprzeglądaj sobie wszystko i może coś Ci wpadnie w oko i zdecydujesz się odwiedzić ten salon i zmienić fryzurę ;) Ja osobiście bardzo polecam bo jestem zadowolona ;)

Ywona

Użytkownik

#2016-07-21 07:45:18 
Jest jeden bardzo dobry fryzjer w Poznaniu ;) Zawsze go odwiedzam jak jestem w tym mieście na dłużej, bo nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim świetnym i profesjonalnym podejściem ;) Sama sobie sprawdź ten salon i przekonaj się, że można zrobić szalone i oryginalne rzeczy ze swoimi włosami, a nie tylko jedną i tę samą fryzurę cały czas co jest sporym błędem wielu ludzi

OjTam

Użytkownik

#2016-07-21 10:18:55 
Ja też często chodzę do fryzjera i za każdym razem inną fryzurkę sobie robię, przynajmniej się nie nudzę i testuje różne opcje

Zabar

Użytkownik

#2016-07-21 11:36:22 
Moja dziewczyna też jakiś czas temu przeszła całkowitą metamorfozę i strasznie mi się teraz podoba ścięła włosy i przefarbowała się na blond, myślę, że zmiany zawsze są dobre pozdrawiam

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-07-21 11:50:04 
Ten wątek całkowicie mi przypomniał, że muszę zmienić fryzjera i też poszukać takiego, który będzie potrafił mi coś doradzić co zrobić ze swoim wyglądem ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015