SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Zostałem posiadaczem maszyny ze Związku Radzieckiego wraz z instrukcją i wszystkim co potrzebne żeby działała. Od razu zaznaczam ze ma to charakter kolekcjonerski wiec prosze nie pisać o pzowoleniach, koncesjach itd. Chcę ją po prostu uruchomić, wymienić kilka częsci itd. Wspomniana dokumentacja jest w jezyku rosyjskim (a jakże) którego ja zupełnie nie znam wiec bede bardzo wdziecznyjesli powiecie mi gdzie zrobie specjalistyczne tłumaczenie.

Stasia

Użytkownik

#2016-07-25 06:51:05 
Specjalistyczne i niedrogie tłumaczenie zrobisz tu z-rosyjskiego.pl/tlumaczenia-specjalistyczne/. Bardzo polecam bo mają niskie stawki a przekłady są rzetelne, profesjonalnie opracowane i bezbłedne. Firma jest nieduza wiec masz gwarancje szybkosci wykonania. Pozdrawiam.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-25 09:06:52 
Kilka razy korzystałam z ich usług i za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Dokumenty przetłumaczone poprawnie, bez zbędnej zwłoki, na uwagę również zasługuje to że wykonują tłumaczenia na rosyjski z polskiego w bardzo krótkim czasie i niedrogo.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-25 11:29:53 
Przekład w drugą stronę też mi się kiedyś przyda. Dziwię się z nikt mnei nie zapytał czy moją maszyną nie jest bomba atomowa :P. Tak szczerze jak czytam swoje pytanie to wszystko na to wskazuje :D. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015