Viking50

Użytkownik

#2015-03-19 15:51:56 
Dzień dobry, prowadzę własną firmę, a praca moja i moich pracowników w znacznym stopniu opiera się na korzystaniu z komputera. Przy tak dużej eksploatacji sprzęt często się psuje, dlatego poszukuje serwisu, któremu mógłbym naprawdę zaufać. Sprawdzałem już kilka firm zajmujących się naprawą komputerów w Warszawie i naprawdę rzadko byłem zadowolony. Dlatego szukam pomocy tutaj. Może ktoś zna jakiś serwis w Warszawie, który może mi polecić z czystym sumieniem?

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-27 01:50:58 
Dzień dobry, jeśli chodzi o naprawę komputerów w stolicy, to polecam Panu firmę Bezpieczny Lapek. Tutaj jest ich strona: bezpiecznylapek.pl/o-firmie/serwis-naprawa-komputerow/ , na której znajdzie Pan wszelkie informacje dotyczące naprawy komputerów. Naprawdę polecam!

Trixie

Użytkownik

#2016-07-27 02:01:33 
Super, że w końcu w takim miejscu ktoś poleca konkretne miejsce!;) A czy w tym polecanym przez Pana serwisie zajmują się także urządzeniami przenośnymi? Popsuł mi się pendrive i nie ukrywam, że usługa odzyskania danych z pendriva byłoby dla mnie bardzo ważne.

SkromnyŁoś

Użytkownik

#2016-07-27 04:01:33 
Z tego, co wiem, to tak. Proszę zajrzeć na ich stronę, tam znajdzie Pani wszelkie niezbędne informacje.

C4rm3l1t4

Użytkownik

#2016-07-27 04:33:21 
Jak masz własną firmę, to kup sobie nowe komputery, a nie zaśmiecasz forum wątkami, które są totalnie nieprzydatne. Trochę samodzielności. Masz wyszukiwarkę, to znajdź sobie serwis, skoro żałujesz na nowe komputery dla swoich pracowników.

Tantal

Użytkownik

#2016-07-27 06:01:35 
Witam! Totalnie nieprzydatne to są Pani komentarze. A wracając do wątku, ja również polecam serwis Bezpieczny Lapek. Dla mnie ta firma zasługuje na miano najlepszego warszawskiego pogotowia komputerowego. Już nie zliczę, ile razy ratowali moje sprzęty, odzyskiwali dane czy instalowali systemy operacyjne. Naprawdę polecam!

Viking50

Użytkownik

#2016-07-27 08:02:55 
Bardzo Państwu dziękuję za odpowiedzi. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko udać się do tego serwisu i powierzyć im moje firmowe komputery. Naprawdę bardzo dziękuję za pomoc i konkretne odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015