SkromnyŁoś

Użytkownik

#2015-03-19 15:52:44 
Cześć wszystkim, mam pewien pomysł na własną firmę który nie do końca chciałbym tu omawiać. Potrzebuje natomiast informacji na temat kosztów eksploatacyjnych koparki. Proszę osoby doświadczone, znające się na tym temacie o podanie mniej więcej jakich kwot mogę się spodziewać podczas normalnej pracy maszyny.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-28 01:54:24 
Witam. Bardziej ogólnie się nie dało? Jaka koparka, jakie prace zamierzasz nią wykonywać? Koparka duża czy mała? Skonkretyzuj trochę bo w tej chwili to mogę ci napisać wszystko co chcesz. Porządne, duże koparki nie są jakoś strasznie drogie w eksploatacji, jeśli chcesz prowadzić jakiś biznes to na spokojnie wyjdziesz na swoje. panuje przekonanie że czesci zamienne sa bardzo drogie ale to takze da sie obejsc jesli znajdziesz sobie niedrogiego dostawce. Pozdrawiam.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-28 04:43:32 
Przepraszam, czy mógłbyś mi pomóc i powiedzieć gdzie dostane niedrogie gumowe gąsienice do koparki? Zależy mi na niskiej cenie a niestety nawet nie wiem gdzie szukać takiego asortymentu bo pare miesiecy temu dopiero zaczelam prace, a kobieta ktora zwykle sie tym zajmowała poszła na macierzyński. Dziękuję za zrozumienie i pozdrawiam.

Viking50

Użytkownik

#2016-07-28 06:14:16 
Pewnie że pomogę, proszę: glimat.pl/gasienice . Jest to jeden z najtańszych sklep który działa już od wielu lat i ma doświadczenie w sprowadzaniu najlepszych podzespołów. Nigdy nie miałem problemów z żadnym elementem jaki od nich kupiłem wiec szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie.

Galicjanka

Użytkownik

#2016-07-28 09:05:49 
Bardzo ci dziękuję i również pozdrawiam. Zaoszczędziłeś mi bardzo dużo czasu bo sama pewnie straciłabym tygodnie żeby znaleźć ten sklep, jeszcze raz dzięki :)

Viking50

Użytkownik

#2016-07-28 11:07:01 
Nie ma sprawy, ciesze sie ze pomoglem, a jak kolega? Sprecyzuje czego oczekuje?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015